Балога відхрещується від Слісаренка

Глава Секретаріату президента Віктор Балога заявляє, що Секретаріат не причетний до звільнення журналіста Ігоря Слісаренка з “5-го каналу”.

Глава Секретаріату президента України Віктор Балога заявляє, що Секретаріат президента жодним чином не причетний до звільнення журналіста Ігоря Слісаренка з “5-го каналу”.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Віктор Балога
УНІАН
Віктор Балога заперечує тиск на ЗМІ
"Офіційно заявляю, що ні президент, ні його Секретаріат жодним чином не причетні до звільнення ведучого "5-го каналу" Ігоря Слісаренка. Рішення про це, судячи з повідомлень ЗМІ, прийнято в площині робочих взаємин між журналістом і менеджментом телеканалу. В будь-якому випадку варто розраховувати, що всі суттєві подробиці цієї колізії будуть оприлюднені, аби зняти всі питання та відкинути невмотивовані підозри", – наголосив Балога.

Керівник Секретаріату також відзначив, що президент "завжди був і залишається переконаним поборником відповідальної свободи слова". "Віктор Ющенко неодноразово підтверджував, що для нього вільні медіа є усвідомленою цінністю, яка зміцнює громадянське суспільство, прискорює демократичний розвиток України", – сказав він.

Балога також повідомив, що звільнить будь-якого чиновника Секретаріату, якщо буде доведено факт його втручання в діяльність незалежного ЗМІ. "Право журналіста на чесну, професійну діяльність, вільну від зовнішнього пресингу, потрібно захищати всіма законними способами", – підкреслив глава Секретаріату президента.

Також чиновник публічно звертається до керівництва та акціонерів "5-го каналу" з проханням якнайретельніше з`ясувати всі обставини звільнення Слісаренка, щоб припинити всі спроби спекуляцій навколо цієї теми.

Як повідомляв iPlus, керівництво “5-го каналу” звільнило Слісаренка. Журналіст пов’язує своє звільнення з обнародуваною 1 вересня інформацією про вартість навчання дітей президента.

Після цього деякі ЗМІ написали, що вказівка звільнити журналіста надійшла з Секретаріату президента.

Ігор Слісаренко працював на "5-му каналі" с квітня 2004 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: