Балога відмовився одноосібно керувати "Єдиним центром"

Партія "Єдиний центр", главою якої був Віктор Балога, створила колегію лідерів, котрі керуватимуть разом.

Партія "Єдиний Центр" відмовилася від одноосібного лідерства і запровадила колегію лідерів партії.

Відповідне рішення було прийнято на з'їзді партії.

Відтепер "Єдиний Центр" матиме десять лідерів партії: Віктор Балога, Ігор Кріль, Віктор Тополов, Ігор Попов, Василь Петьовка, Леся Оробець, Кирило Куліков, Вадим Карасьов, Володимир Бондар, Ростислав Валіхновський.

Як пояснив на прес-конференції після з'їзду Кріль, у колегії лідерів "Єдиного Центру" не буде "ні старшого, ні молодшого, а всі рішення прийматимуться консенсусом". "Пам'ятаєте, як Папу Римського обирають – поки білий дим не піде, ніхто не виходить", - сказав він.

За словам Кріля, це абсолютно новий підхід в українській політиці. За його словами, колегія лідерів буде готувати рішення, які ухвалюватиме президія партії.

До цього Балога додав, що керівник виконкому партії буде обиратись на два місяці і підписувати ті рішення, які прийматимуться лідерами партії. Крім того, Балога підкреслив, що метою партії є привести у велику політику нові обличчя, нових людей. "Ніколи не прийдуть нові люди, нові обличчя, якщо зверху буде багато жиру. Наше завдання – це нове покоління", - сказав він.

У свою чергу, Попов зауважив, що сьогодні партія "Єдиний Центр" фактично легалізувала колективне прийняття рішень. "Це застерігає партію від помилок, тому що вождізм у партії завжди програє, і це продемонстрували навіть минулі вибори", - сказав Попов.

Читайте також:

Однопартієць Луценка пішов до Балоги

Балога: у Шуфрича психічний зрив і безрадісні перспективи

Гриценко відмовився об'єднуватися з Балогою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: