Балога вимагає у Тимошенко негайно розібратися з Черновецьким

Глава Секретаріату президента хоче провести "жорстку і принципову" розмову з київською владою і дорікає уряду за надмірно м'яке ставлення до Черновецького.

Керівник Секретаріату президента Віктор Балога закликає уряд негайно розглянути на спеціальному засіданні ситуацію в Києві та роботу столичної міської державної адміністрації.

За його словами, Секретаріат президента зажадав від Кабінету міністрів і КМДА невідкладного звіту про виконання доручень глави держави, які були зроблені 4 березня під час наради щодо проблем Києва та роботи міської влади.

За його словами, Віктор Ющенко доручив уряду визначити конкретні заходи на реалізацію Києвом функції столиці, проаналізувати виконання бюджету міста та підготувати пропозиції для усунення виявлених проблем, розробити законодавчі ініціативи для розмежування повноважень органів місцевого самоврядування і державних адміністрацій.

КМДА має прозвітувати главі держави про те, як виконано його доручення про негайне припинення дії резонансних актів міської влади, зокрема, про запровадження платної медицини та нових місцевих зборів, а також про підготовку проектів рішень щодо обґрунтованого розміру житлово-комунальних тарифів.

"Столичне начальство й міський голова Черновецький даремно сподіваються, що їм вдасться уникнути жорсткої та принципової розмови про реальний стан справ у Києві. Проблем у столиці не поменшало, у тому числі й у тих сферах, які стали предметом гострої критики глави держави. Криза захоплює у столиці все нові плацдарми, однак єдиною помітною дією київського голови за останній час стали не швидкі антикризові рішення, а потішні співи на гумористичному шоу", - сказав Балога.

Він переконаний, що кризова ситуація у Києві давно стала підставою для негайного розгляду на засіданні Кабінету міністрів. Саме до компетенції уряду належить визначення, наскільки якісно і повно виконує КМДА функції виконавчої влади столиці, тим більше, що системні прорахунки в управлінні мегаполісом очевидні та зрозумілі. Однак Кабмін виявляє дивовижну апатію до проблем Києва, у тому числі й до незаконних і свавільних ініціатив столичного градоначальника, вважає Балога.

"Причина цього проста: особисто у прем`єр-міністра Юлії Тимошенко з Леонідом Черновецьким мир і любов. І без окулярів видно, що вся викривальна риторика "сердечних" на адресу київської влади раптово згорнулася. Втім, нічого дивного не відбулося, бо між собою домовилися двоє популістів, які до того ж побудували цей союз на взаємній корисливій зацікавленості", - впевнений керівник Секретаріату президента.

У разі, якщо Кабмін не розгляне негайно ситуацію в Києві через особисту протидію з боку Тимошенко, вона може бути розглянута на спеціальному засіданні Ради національної безпеки і оборони, наголосив Балога.

Читайте також:

БЮТ буде оскаржувати "сфальсифіковані Балогою" вибори

ВР відправила Черновецького на психіатричну експертизу

Балога: Тимошенко уклала з Черновецьким "пакт про ненапад"

Рейтинг антипатій українців очолили Черновецький і Ющенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: