Яценюку пропонували очолити Нацбанк тільки "його амбіції"

В Секретаріаті президента заявили, що не робили жодних пропозицій Яценюку щодо посад.

Посадові особи Секретаріату президента останнім часом не робили жодних офіційних кадрових пропозицій народному депутату Арсенію Яценюку, повідомили у прес-службі президента. Таким чином голова СП Віктор Балога прокоментував заяву Яценюка щодо пропозиції зайняти посаду голови Національного банку України, нібито зроблену йому Секретаріатом глави держави.

Балога нагадав, що президент України оскаржив у Конституційному суді постанову Верховної ради про звільнення з посади голови НБУ Стельмаха. Глава держави наполягає, що парламент не мав права звільняти керівника Нацбанку всупереч Основному Закону, який передбачає для цього внесення президентського подання. Таким чином, не може бути й мови про призначення іншої кандидатури замість Стельмаха, який залишається легітимним керівником НБУ, зазначив Балога.

"Упевненість Яценюка в тому, що йому пропонують очолити Національний банк, щоб усунути як потенційного учасника президентських виборів, свідчить лише про самовпевненість молодого й амбітного політика. Глава держави ніколи не буде використовувати державні посади як розмінні монети в політичних змаганнях. Питання про зміну керівництва НБУ і надалі залишатиметься винятковою прерогативою президента. Не варто надавати цьому політичного забарвлення з домішками спекуляцій і перекручувань", – підкреслив Балога.

Як повідомлялося, лідер "Фронту змін", народний депутат Яценюк заявив, що відмовився стати головою Національного банку України.

Читайте також:

Яценюк відмовився очолити Нацбанк, щоб його "не прибрали з дороги"

ПР та Янукович - лідери народної довіри. Яценюк - феномен

Литвин: дострокові вибори можуть відбутися лише за однієї умови

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: