Балога: з Тимошенко сварився не я, а Ющенко

Балога запевнив усіх, що не є інтриганом, і пообіцяв не оприлюднювати компромату на президента.

Екс-глава Секретаріату президента Віктор Балога заявив, що не створював з власної ініціативи конфліктів із урядом Юлії Тимошенко.

Про це колишній керівник СП заявив на прес-конференції.

"Голова Секретаріату, його керівництво з власної ініціативи не створювали конфлікти з іншими гілками влади. Це не гурток самодіяльності, а установа, що обслуговує главу держави", - наголосив Балога.

Він також у черговий раз заявив, що його відставка із Секретаріату була власною ініціативою.

"Моя відставка викликала багато домислів. Перший міф – що я перестав задовольняти президента як менеджер. Це виключно моє право піти у відставку. Звільнився я, а не мене", - запевнив Балога. Він уточнив, що до підписання указу про звільнення "були спроби говорити зі мною, щоб я залишився".

"Це було моє остаточне рішення, а не торги з президентом", - наголосив екс-керівник СП.

Він також запевнив усіх, що не мав конфліктів зі своїми заступниками та керівниками служб Секретаріату. Спростував Балога й інформацію про те, що його звільнення пов'язане з призначенням Віри Ульянченко на керівну посаду в партії "Наша Україна". 

"Я вийшов з "Нашої України" півтора роки тому і не претендував на якісь ролі у партії. Крім того, у нашій команді ніхто не дозволяє собі воювати з жінкою", - зазначив Балога.

Він також пообіцяв не оприлюднювати компрометуючі матеріали про президента Віктора Ющенка.

"Я засмучу журналістів чи політиків, які очікують на викриття. Я не машина по викиду компромату. Всі інтриги, підкилимні схеми – не тут, а в іншому місці", - сказав він.

Балога додав, що зараз він зосередиться на підготовці до виборів у місцеві та центральні органи влади.

Нагадаємо, перед цим Балога заявив, що на має наміру балотуватися в президенти. Крім того, він не збирається очолювати партію "Єдиний центр".

Після свого звільнення Балога виступив із жорсткою критикою президента Ющенка. Зокрема колишній керівник Секретаріату наголосив, що, на його переконання, Ющенко "не має морального права" знову претендувати на керівництво державою, адже він не зміг виконати жодної з обіцянок, які давав під час виборчої кампанії 2004 року.

Крім того, Балога звинуватив Ющенка у "кумівстві" в кадрових призначеннях, нездатності вирішити конфлікти у владі й апатії. Нагадаємо, під час перебування на посаді керівника СП Балога виступав одним із головних критиків роботи Кабміну Тимошенко.

Про свою відставку Балога оголосив 16 травня. Заяву про звільнення екс-керівник СП подав ще місяць тому.

19 травня Ющенко видав указ про звільнення керівника свого Секретаріату. В той же день Ющенко призначив на цю посаду екс-губернатора Київської області Віру Ульянченко, нещодавно обрану головою ради партії "Наша Україна".

Читайте також:

Балога відмовився йти в президенти і вибачився перед Ющенком

Звільнити Балогу Ющенку допомогли спецслужби

Головою Секретаріату президента стала Віра Ульянченко

Балога закликав Ющенка піти та прихопити із собою Тимошенко

ВідеоБалога про причини відставки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: