Балога закликав НУ-НС до переговорів про коаліцію з Партією регіонів

Балога впевнений, що НУ-НС зможе пропонувати свої кандидатури на посади у сформованому Партією регіонів уряді.

Фракція блоку "Наша Україна – Народна самооборона" вже сьогодні повинна визначити свою позицію щодо своєї участі в майбутній коаліції у Верховній раді. Про це заявив лідер "Єдиного центру" Віктор Балога, додавши, що НУ-НС має піти назустріч Партії регіонів.

За його словами, внутрішні розбіжності і вічні терзання всередині тієї частини НУ-НС, яку за інерцією продовжують називати демократичною, вийшли за межі інтересів країни й елементарної пристойності. "Суспільству глибоко байдуже, які кар’єрні, корисливі, естетичні чи інші міркування нині визначають хаотичну позицію фракції у коаліційному питанні. Тому якщо НУ-НС хоче і здатний по-новому сформувати коаліцію в попередньому складі – він зобов’язаний публічно, згідно з нормами Конституції і законодавства, підтвердити це рішення. Хай фракція пред’явить 37 голосів за подальше партнерство з БЮТ і блоком Литвина, переконає їх у необхідності призначення свого прем’єр-міністра, проведе результативне голосування з переформатування уряду – і стає до роботи".

"Надії частини депутатів НУ-НС на те, що їм рано чи пізно вдасться призначити керівника уряду від фракції, - ілюзорні й нереальні, оскільки точку неповернення у цьому питанні вони вже пролетіли", - зазначив Балога.

Тому політик вважає, що в нинішніх умовах фракція НУ-НС має піти назустріч президентові Віктору Януковичу та його політичній силі для досягнення домовленості про формування нової парламентської більшості, на основі якої має бути призначений новий склад Кабінету міністрів.

Він висловив упевненість, що за умови входження до коаліції НУ-НС цілком може пропонувати свої кандидатури на посаду прем’єра, посади в уряді й органах виконавчої влади.

Як відомо, спікер Верховної ради Володимир Литвин на пленарному засіданні парламенту 2 березня оголосив про розпуск парламентської коаліції у складі БЮТ, НУ-НС та Блоку Литвина. Від сьогодні розпочинається відлік 30 днів - за цей час Рада має сформувати нову більшість, або піти на дострокові вибори.

Читайте також:

НУ-НС закликає Литвина подати у відставку

Литвин оголосив про розпуск парламентської коаліції

Регіонали вже назбирали 231 голос для відставки Тимошенко

Тимошенко не вдалося переконати коаліцію не розпадатися

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: