Балога закликав Тимошенко і Литвина поскоріше погодитись на вибори

Глава СП дивується, чому за 5 днів ні керівництво уряду, ні Верховної ради не висловилия з приводу одночасних виборів президента та парламенту.

Верховна рада і Кабінет міністрів мають пристати на пропозицію президента і спільно почати працювати над політичним і юридичним оформленням одночасних дострокових президентських і парламентських виборів.

Про це заявив глава Секретаріату президента Віктор Балога, повідомляє прес-служба глави держави.

За його словами, пройшло п'ять днів відтоді, як Ющенко заявив про свою готовність піти на дочасні президентські і парламентські вибори, щоб одночасно оновити всю конфігурацію влади для подолання політичної та економічної кризи. Враховуючи, що кризові процеси в державі щодня лише посилюються, дві державні інституції - Кабмін і Верховна рада - мали б оперативно відреагувати на таку пропозицію.

"Складається враження, що і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко, і голова ВР Володимир Литвин всіляко обминають цю тему", - заявив Балога.

Чиновник звернув увагу, що після ініціативи президента про одночасні вибори у ВР знову заговорили про імовірні нові формати коаліції, зокрема, між БЮТ і Партією регіонів. Однак плани створити таку більшість малореальні, вважає Балога, оскільки з тієї якості політичних сил, які зараз представлені у парламенті, навряд чи вийде "дієздатна конструкція".

"Як не крути, а за нинішньої ситуації у Верховній раді вихід один - дострокові вибори. Не варто складати "Лего" з матеріалу, який не підходить один до одного ні за кольором, ні за призначенням, ні за кріпленнями. Тому парламент і уряд мають пристати на пропозицію президента і спільно почати працювати над політичним і юридичним оформленням одночасних виборів", - переконує Балога.

Читайте також:

Ющенко оскаржив дату виборів у суді

СП: Ющенко не збирається розпускати Раду

Колесніков виступає за коаліцію ПРіБЮТ

Дніпропетровський губернатор закликає Ющенка, Балогу і Яценюка створити мегаблок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: