Балога закликав Тимошенко піти у відставку

Глава СП запропонував главі уряду, аби зберегти обличчя, йти на вибори та спробувати виборювати собі владу.

Такою була реакція Віктора Балоги на звинувачення прем’єра щодо провалу пропрезидентськими депутатами антикризових законопроектів, необхідних для отримання другого траншу кредиту МВФ.

Про це повідомила прес-служба президента.

Народні депутати, зазначив Балога, в тому числі представники Єдиного Центру, не підтримали урядових законопроектів не з політичних, а з суто фахових причин, зазначається в повідомленні прес-служби.

За словами глави СП, уряд розраховував, прикриваючись антикризовою риторикою, проштовхнути у Верховній раді "явно непрофесійні" зміни до бюджетного та фінансового законодавства.

"Прем'єр сподівалася, що її заклинання про необхідність боротьби з кризою вплинуть на депутатів, як гіпноз, і вони безрозсудно проголосують за рішення, які політично вигідні уряду, але посилять згубні економічні процеси. Такий задум провалився, що й викликало гнів Тимошенко, яка за звичкою одразу ж почала шукати винних", - заявив Балога.

Прем'єр-міністр, аби досягнути позитивного результату, варто було спрямувати свої зусилля не в бік МВФ, а в бік депутатського корпусу.

"Саме українських парламентаріїв треба було попередньо переконати у доцільності і ефективності пропонованих рішень. Очевидно, уряд не знайшов достатньо аргументів для одностайного схвалення своїх законопроектів", - зазначає прес-служба.

Балога також зауважив, що голосування 31 березня оголило давню проблему Тимошенко як голови уряду.

"Вона очолює Кабінет міністрів, який всупереч Конституції не має підтримки парламентської коаліції. Адже якби така коаліційна більшість була, то ніяких проблем із схваленням урядових законопроектів не виникло б".

"Тому вже, напевно, час зупинитися у постійному і гарячковому пошуку винних, чесно визнати абсурдність такого становища, подати у відставку і через нові вибори спробувати знову вибороти собі владу. Принаймні, це дасть змогу Тимошенко, як кажуть, зберегти обличчя", - відзначив Балога.

Читайте також:

Балога поскаржився Черновецькому на його ж підлеглих

Ющенко пропонує переобрати себе у січні

Рада створила комісію для розслідування отруєння Ющенка

"Кидати черевиками в Ющенка можуть тільки боягузи"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: