Балога закликає до виборів

Глава Секретаріату Президента звернувся до політичних партій із закликом почати підготовку до участі у виборчій кампанії на позачергових виборах Верховної Ради.


На думку Балоги, зараз всім впливовим політичним силам варто завзято працювати над забезпеченням власного представництва в новому парламенті.

"Зволікання буде тільки грати проти. Тягти кота за хвіст можуть дозволити собі герої дитячих пісеньок, але ніяк не відповідальні партії, які повинні піклуватися про виконання волі своїх виборців", - вважає він.

При цьому Балога зазначив, що дорога до виборів вільна й пряма, змагання на них будуть чесними, а голосування - демократичним.

"Всі бажаючі можуть приєднуватися", - сказав глава Секретаріату.

Крім того, він підкреслив, що новий склад Центральної виборчої комісії повною мірою здатний забезпечити найвищу якість парламентських виборів.

"Ніщо не повинне перешкодити тому, щоб 30 вересня суспільство обрало собі нову владу", - вважає Балога.

На його думку, заяви про недосконалість процедури складення депутатських повноважень представниками опозиції - спроба затягти процес. 

"Є чітка воля опозиційних депутатів скласти свої повноваження, і чіплятися до того, де стоять коми у відповідних заявах - значити втрачати обличчя", - вважає він.

При цьому глава Секретаріату констатував, що парламент як законодавчий орган зараз втратив свої повноваження.

Нагадаємо, що Президент Віктор Ющенко призначив позачергові вибори Верховної Ради на 30 вересня.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: