Балога живе на одну зарплату

Глава президентського секретаріату не має ані власної нерухомості, ані автомобілів. Усе майно задекларовано на дружину та дітей Балоги.

Сукупний дохід глави секретаріату президента Віктора Балоги у минулому році склав 192 тисячі 243 гривні.

Згідно з декларацією, оприлюдненою на сайті президента, усі ці кошти є його зарплатою. У 2008 році Балога не отримував ні дивідендів, ні матеріальної допомоги, ніякого доходу від підприємницької діяльності або відчуження цінних паперів.

Водночас сукупний дохід членів родини Балоги, серед яких його дружина та двоє дітей, становив 314 916 гривень.

З них 240 тисяч гривень складає заробітна плата і 74 916 гривень – дивіденди, проценти, роялті.

Балога не має ні земельної ділянки, ні будинку, ні квартир, ні автомобілів. У той час як члени родини глави секретаріату володіють трьома земельними ділянками розміром 200, 2000 і 2406 квадратних метрів.

Крім того родина Балоги має будинок у 314,1 квадратних метрів і три квартири площею 58,8, 79,3 і 101,1 квадратних метрів. Також у власності родини глави секретаріату гараж на 48,8 квадратних метрів.

Автомобілями ні Балога, ні його родина, згідно з декларацією, не володіють.

На банківських рахунках членів родини глави Секретаріату 418 тисяч 573 гривні, розмір внесків (паїв) до статутних (пайових) фондів підприємств, установ, організацій – 5 мільйонів 272 тисяч 181 гривня.

Як повідомляв ТСН.ua, президент Віктор Ющенко також оприлюднив декларацію про доходи. Згідно з нею загальна сума сукупного доходу Ющенка складає понад 1 мільйон гривень, з яких 492 020 гривень – заробітна плата, 549 040 гривень - дивіденди, проценти, роялті. Також президент задекларував автомобіль ЗАЗ-965А та мотоцикл HARL.DAV.

Читайте також:

Балога закликав Тимошенко піти у відставку

Балогу допитають у справі про вбивство ужгородського "регіонала"

Балога поскаржився Черновецькому на його ж підлеглих

Ющенко задекларував горбатого "Запорожця"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: