Балога змушує голосувати за Тимошенко - ПР

Партія регіонів заявляє, що Секретаріат президента чинить тиск на депутатів, змушуючи їх голосувати за призначення Юлії Тимошенко прем'єром.

Згідно з заявою Партії регіонів, розповсюдженою її прес-службою в середу ввечері, у Секретаріаті президента "продовжується інтенсивна обробка депутатів, а точніше – чиниться грубий тиск із метою змусити парламентарів повторно, по-єфрейторськи одноголосно проголосувати за "сердечну" Тимошенко". 

Балога-Тимошенко
razom.org.ua
Раніше Віктора Балогу звинувачували в намаганні зірвати коаліцію НУ-НС із БЮТ, тепер йому закидають тиск на користь Юлії Тимошенко.
"Мова йде не тільки про "помаранчевих" депутатів, а й про представників інших політичних сил, які не входять до коаліції", - заявляють "регіонали". 

"Заявляємо про категоричну неприпустимість подібного тиску, що суперечить усім нормам закону і принципам демократії. Закликаємо керівника секретаріату президента Віктора Балогу припинити будь-які спроби втручання президентської канцелярії в роботу Верховної Ради", - йдеться у заяві. 

Юлія Тимошенко
УНІАН
Партія регіонів досі не вірить у можливість призначення Юлії Тимошенко прем'єр-міністром.
В іншому разі Партія регіонів має намір вдатися до "адекватних публічних дій". 

"Ми переконані, що повторне висування президентом кандидатури Тимошенко є хоч і конституційним, але безглуздим. Протягування її силою на цю посаду лише збільшить протистояння в парламенті", - сказано в заяві. 

На думку "регіоналів", повторне голосування за Тимошенко приречено на провал.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: