Балогу допитали у справі про вбивство ужгородського бізнесмена

Глава президентського Секретаріату дав свідчення по справі про вбивство Олега Грузіна. Слідство підозрює, що Балога не зацікавлений у звільненні з колонії друга Грузіна, кілера Ігнаткіна.

Глава Секретаріату президента Віктор Балога дав свідчення у справі про вбивство ужгородського підприємця Олега Грузіна.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.
Олег Грузін був розстріляний 5 лютого в Ужгороді. Він був другом відомого в Закарпатті кілера Євгена Ігнаткіна, який організував у 1998 році вбивство депутата Закарпатської облради Михайла Токаря (у кримінальних колах також відомого як Геша).

Одна з версій слідства полягає у тому, що Балога не зацікавлений у достроковому звільненні Ігнаткіна, який засуджений на 15 років за вбивство і утримується в колонії суворого режиму у Вінницькій області, а також дачі ним свідчень щодо замовників убивства Токаря.

"Він (Віктор Балога) дійсно прийшов, дав свідчення. У слідчого були запитання до Балоги, тому що він згадується у багатьох ЗМІ як людина, можливо, знайома з обставинами вбивства кримінального авторитета Геші", - сказав Луценко, додавши, що "нещодавно убитий Грузін був найкращим другом" Ігнаткіна.

Він також повідомив, що "останнім часом Грузін намагався впливати на ухвалення рішення про переведення Ігнаткіна у зону загального режиму". "Слідчий визнав за необхідне допитати пана Балогу, який був у тісному контакті з багатьма фігурантами цієї справи", - додав голова МВС.

Крім того, за словами міністра, у зв'язку з тим, що він оголосив про необхідність допиту глави секретаріату президента, Балога подав на нього до суду.

"Віктор Балога зараз у Закарпатті судиться з газетою, яка передала мої слова, а також зі мною", - розповів Луценко.

При цьому він зазначив, що не може уявити, що буде предметом оскарження, оскільки " серйозного повороту у справі в результаті (допиту) не відбулося".

У секретаріаті президента не стали коментувати факт подання Балогою позову до голови МВС, але пообіцяли найближчим часом розглянути офіційний запит.

Нагадаємо, 5 лютого ужгородського підприємця Олега Грузіна застрелили. Він був власником автозаправки, а також кафе "Сармат" в цьому місті. Його дружина – Наталія Грузіна, депутат місцевої міськради від Партії регіонів.

Убитий був тісно пов'язаний з депутатом міської ради Віктором Фєєром за багаточисельними бізнес-проектами, а також партійною роботою в регіональній організації Партії регіонів.

Міністр  МВС Юрій Луценко через засоби масової інформації заявив, що МВС має намір викликати Балогу на допит у справі про вбивство в Закарпатській області. При цьому було сказано, що якщо керівник СП не з'явиться після вручення повістки, його на допит приведуть примусово.

У відповідь Балога також через ЗМІ пообіцяв з'явитися на допит як законослухняний громадянин, після чого висловив співчуття, що Луценко так і не зміг стати справжнім міністром.

Читайте також:

Луценко змусив спуститися Балогу з карпатських вершин

В Ужгороді ні для кого не секрет, що затриманим літаком літає Балога

Балога живе на одну зарплату

Балога обізвав Луценка балаболом і попросив не втягувати його в цирк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: