Балогу звинуватили у спробі загнати гуцулів у резервацію

За словами Геннадія Москаля, Балога намагається відібрати в гуцулів лісові угіддя, фактично загнавши їх у резервації.

Віктор Балога
УНІАН
Екс-глава Секретаріату президента Віктор Балога
Заступник глави МВС Геннадій Москаль звинуватив екс-главу Секретаріату президента Віктора Балогу у відчуженні через підставну фірму 19,5 тисяч га лісів у Рахівському районі Закарпаття.

За словами Москаля, Закарпатська облрада надала у користування фірмі "Грінвуд" 19,5 тисяч лісів на 25 років. Він стверджує, що це рішення прийнято під впливом Балоги, якому "захотілося мати по дорозі на Говерлу свої угіддя".

"Рахівський район – єдиний на Закарпатті, де немає газифікації, тому забрати від людей ліс – значить загнати їх у резервації, що й намагаються зробити Балоги своїми рішеннями про виділення мисливських угідь", - цитує його слова прес-служба "Народної самооборони".

Москаль повідомив, що "районні депутати дізналися про все чи не в останню чергу і почали писати скарги у всі інстанції".

"Усе зробили за простою й старою схемою. У Рахівському районі знайшли підставну особу, яка перебуває в родинних зв’язках із начальником місцевого держлісгоспу Приступою, до речі, головою Рахівського районного осередку "ЄЦ". Після чого керівник Рахівського ДЛГ (держлісгоспу - ред.) разом із начальником обласного управління лісового господарства подають на комісію облради наполовину сфальсифіковані документи про виділення угідь (за цим фактом порушено кримінальну справу). А депутатська більшість за вказівкою Балоги голосує "за". Все робиться за спинами рахівчан, котрі живуть на цій землі і ні сном ні духом не відають, що величезну територію лісу віддають у приватні руки. Люди схаменулися, коли представники фірми стали мітити стовпами територію й не пускати в ліс місцевих селян. Бо Балозі, бачте, захотілося мати по дорозі на Говерлу свої угіддя", - заявив Москаль.

"До речі, на Закарпатті за останні роки ще кілька фірм отримали від обласної влади угіддя, які вже встигли обгородити колючим дротом. І їх теж не завадило б перевірити правоохоронним структурам…", - наголосив Москаль.

Читайте також:

Москаль відсудить у СБУ 100 тисяч за наклеп

Москаль: давайте я стану президентом Гондурасу або Криму

Москаль пошкодував, що жоден кримський депутат не спалив себе під його вікном

Москаль послав на х.. адвоката, яка заявила про зґвалтування в "Артеку"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: