Бандера стане почесним громадянином Луцька

Головному провіднику ОУН Степанові Бандері присвоять звання почесного громадянина Луцька. З такою ініціативою виступила міськрада.

Луцька міська рада хоче надати українському громадсько-політичному діячу, головному провіднику ОУН Степанові Бандері звання почесного громадянина Луцька.

З ініціативою присвоїти таке звання Степанові Бандері виступила постійна комісія з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Комісія врахувала вагому історичну роль головного провідника Організації українських націоналістів та його значний особистий внесок, героїзм і самопожертву у національно-визвольній боротьбі, спрямованої на здобуття Української незалежності, йдеться у проекті рішення.

Анатолієві Бірюкову, який три терміни був депутатом Луцької міськради, також хочуть присвоїти звання почесного громадянина Луцька за сумлінну працю, вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста, активну громадську діяльність, особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та активну депутатську діяльність.

Таку пропозицію висунула комісія з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Читайте також:

Історія з грифом "Секретно": Трагедія отця Андрія Бандери

Табачник заборонив героїзувати Бандеру, Шухевича і Мазепу

Родичі Бандери перепоховають його в Україні без зайвого галасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: