Бандера стане почесним громадянином Львова напередодні Дня Перемоги

Львівська міськрада збереться на позачергову сесію, щоб відповісти донецькому суду, який забрав у Бандери звання Героя України.

Львівська міська рада вирішила провести напередодні Дня Перемоги, 8 травня, сесію для присвоєння провіднику Організації українських націоналістів Степану Бандері звання почесного громадянина міста.

Присвоєння Бандері звання "Почесний громадянин Львова" ініціювала фракція партії "Реформи і порядок", повідомили у міськраді.

"Це має стати відповіддю донецькому суду, який позбавив Бандеру звання Героя України, оскільки не вважає його громадянином України", - сказав лідер фракції Олег Бас.

З його слів, Львів має підтвердити, що для нього Бандера залишається героєм. Він додав, що багато депутатів підтримують його ініціативу.

Нагадаємо, 30 квітня Бандера і командир УПА Роман Шухевич стали почесними громадянами Тернополя. Івано-Франківськ має ухвалити відповідне рішення в четвер, 6 травня.

У квітні Донецький окружний суд визнав незаконними укази попереднього президента Віктора Ющенка про присвоєння звань Героїв України Бандері та Шухевичу.

Рішення по Бандері було обґрунтовано тим, що він ніколи не був громадянином України.

Читайте також:

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя

У ПР обурені: "падлюку" Бандеру вшановувати можна, а Сталіна - ні

У львівському суді оскаржили героїзацію радянських воїнів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: