Бандера та Шухевич стали почесними громадянами Івано-Франківська

За це рішення проголосували всі 50 депутатів міської ради, присутніх на сесії. Тих, хто "проти" чи "утримався", не було.

Івано-Франківськ відтепер має двох почесних громадян міста – Степана Бандеру і Романа Шухевича (посмертно).

Таке рішення прийняла 52-га позачергова сесія Івано-Франківської міської ради. За це рішення проголосувало 50 депутатів, присутніх на сесії. Тих, хто "проти" чи "утримався", не було.

Сесія була найкоротшою в історії Івано-Франківської міської ради – тривала всього 45 хвилин. Депутатам вдалося внести зміни до статуту територіальної громади Івано-Франківська, затвердити положення про присвоєння звання "Почесний громадянин Івано-Франківська" і присвоїти Степанові Бандері та Роману Шухевичу звання "Почесний громадяни Івано-Франківська" (посмертно).

Позачергова сесія була скликана відповідно до звернень 33 громадських та політичних організацій Івано-Франківська. Відповідне звернення до міського голови Віктора Анушкевичуса підписало 35 депутатів міської ради.

"Ми знаємо, що Бандера та Шухевич – давно вже герої для нас. Сьогодні, напередодні Дня міста ми це задокументували",– наголосив секретар Івано-Франківської міської ради Василь Бойчук.

Нагадаємо, 30 квітня Тернопільська міська рада під час сесії присвоїла звання "Почесний громадянин міста Тернополя" Степану Бандері – Герою України, провіднику ОУН (посмертно) та Роману Шухевичу – Герою України, Головнокомандувачу УПА, генерал-хорунжому (посмертно).

Також у Львівській міській раді пропонують присвоїти Степану Бандері звання "Почесний громадянин міста".

Як повідомлялося, у квітні Донецький окружний суд визнав незаконними укази попереднього президента Віктора Ющенка про присвоєння звань Героїв України Бандері та Шухевичу.

Рішення по Бандері було обґрунтовано тим, що він ніколи не був громадянином України.

Читайте також:

Бандера стане почесним громадянином Львова напередодні Дня Перемоги

Бандера і Шухевич стали Почесними громадянами Тернополя

Донецький суд відібрав у Бандери звання Героя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: