Бандерівці ініціюють міжнародну кампанію проти Януковича

На думку керівника ОУН (б), "єдиною ефективною відповіддю на владне беззаконня і авторитаризм може стати загальнонаціональний рух спротиву".

Голова Організації українських націоналістів (бандерівської) Стефан Романів звернувся до української діаспори із закликом розпочати міжнародну інформаційну кампанію в країнах світу, спрямовану на висвітлення антидемократичних дій нової української влади.

За словами глави ОУН (б), президент України Віктор Янукович намагається зберегти демократичне обличчя перед західними державами, повторюючи євроінтеграційні гасла свого попередника, однак на практиці йде шляхом Лукашенка і Путіна, тому важливо донести світові правдиву інформацію про загрозу для демократії в Україні.

ОУН також закликає українських громадян активно протестувати проти порушення демократичних прав і свобод, гарантованих Конституцією України. "Сьогодні, подібно як в 2004 році, єдиною ефективною відповіддю на владне беззаконня і авторитаризм може стати загальнонаціональний рух спротиву", - наголосив Романів.

За його словами, перелік антидемократичних дій нової влади постійно розширюється: це формування урядової коаліції в спосіб, який порушує Конституцію та ігнорує результати парламентських виборів, узурпація керівництва парламентськими комітетами, яке відповідно до закону повинно належати опозиції, безпідставне звільнення з навчання студентів, які брали участь в кампанії проти призначення міністром освіти Дмитра Табачника, протизаконне затримання автобусів з громадянами, які хотіли взяти участь в опозиційних акціях протесту біля Верховної ради, і зрештою, притягнення до кримінальної відповідальності ряду депутатів від опозиції.

На думку політика, все це свідчить про те, що влада запроваджує в Україні авторитарну систему управління і контроль над суспільством значно жорсткіший, ніж це було за режиму президента Кучми. "Немає сумніву, що режим Януковича спробує сфальсифікувати найближчі вибори до місцевих органів влади, якщо громадяни активно не захищатимуть своє волевиявлення", – наголосив Романів.

Він підкреслив, що обмеження демократії є не менш небезпечним для України, аніж укладення невигідних міжнародних договорів, які втягують країну у військово-політичну та економічну залежність від Росії. "Головним суб’єктом і гарантом незалежності України є український народ, а не теперішня правляча верхівка. Якщо народ буде усунутий від впливу на політику держави через демократичні процедури, українська незалежність буде під реальною загрозою", - додав політик.

Читайте також:

Націоналісти зібрались на мітинг проти Януковича і Мєдвєдєва

Українська діаспора в Росії скаржиться на "зачистки"

Янукович в США не знайшов часу для української діаспори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: