Банер Ющенка на офіційному сайті президента порушує закон про вибори

Банер на офіційному сайті президента є використанням службових ресурсів для агітації.

Після офіційної реєстрації Віктора Ющенка як кандидата на пост президента України та початку його передвиборної агітаційної кампанії на офіційному сайті глави держави з'явився банер, який рекламує кандидата Ющенка та його сайт http://www.nashvybir.com.ua/.

Як прокоментувала керівник центру законодавчих ініціатив Незалежної асоціації телерадіомовників Ольга Большакова, поява передвиборного рекламного банеру на офіційному президентському сайті є однозначним порушенням ст. 64 п. 15 закону "Про вибори президента України".

Цей пункт передбачає, що "кандидатам на пост президента України, які займають посади, у тому числі за сумісництвом, в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування, на державних, комунальних підприємствах, у закладах, установах, організаціях, військових частинах (формуваннях), забороняється залучати для передвиборної агітації або використовувати для будь-якої роботи, пов'язаної з проведенням передвиборної агітації, підлеглих їм осіб (у робочий час), службовий транспорт, зв'язок, устаткування, приміщення, інші об'єкти та ресурси за місцем роботи, а також використовувати службові чи виробничі наради, збори колективу для проведення передвиборної агітації".

Таким чином, банер на офіційному сайті президента є використанням службових ресурсів для агітації.

Читайте також:

Більшість кандидатів у президенти України - доларові мільйонери

Остаточний список кандидатів у президенти

Ющенко назвав свої проколи за період правління

Перед новими виборами Ющенко знову пообіцяв розкрити справу Ґонґадзе

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: