Банк Англії збільшить план стимуляції економіки на 160 млрд доларів

Головний банк країни збільшить придбання цінних паперів на 100 млрд фунтів, щоб посприяти економіці.

Банк Англії збільшить свій надзвичайний план придбання цінних паперів на 100 млрд фунтів (160 млрд дол.), щоб посприяти економіці, в той час коли уряд скорочує видатки, заявили в Центрі досліджень економіки та бізнесу (Centre for Economics and Business Research, Лондон).

Про це пише Bloomberg.

Центральний банк також утримуватиме облікову ставку на рекордно низькому рівні 0,5% до, щонайменше, кінця 2012 р., стверджують у цій сьогоднішній заяві Центру досліджень. Банк виконав свій стимуляційний план на 200 млрд. фунтів цього місяця.

У Британії відбувається найбільше після ІІ світової війни скорочення публічних видатків, оскільки уряд знаходився біля рекордного дефіциту бюджету. Раніше цього місяця Британська торговельна палата надіслала звернення до центрального банку, переконуючи його поширити свій план стимуляційних заходів, оскільки останні дані засвідчують, що відновлення економіки вповільнюється.

"Ми очікуємо, що влада застосовуватиме монетарні важелі в протилежному напрямку від того, в якому застосовує фіскальні важелі",- зазначено в заяві Центру досліджень.

Прогноз центру щодо економічного зростання на перші три місяці 2011 р. дорівнює 0,1%, що означає, що є 50%-ва ймовірність, що протягом того кварталу ВВП може й зменшитися, згідно повідомлення.

Ernst & Young LLP's Item Club у завтрашній доповіді стверджуватиме, що ВВП в Британії цього року зросте на 1,4%, хоча в липні передбачали зростання лише на 1%. Попередній прогноз щодо зростання ВВП країни 2011 р. на 2,2% лишатиметься незмінним, заявить Item Club.

20 жовтня канцлер скарбниці (міністр фінансів) Сполученого Королівства Джордж Осборн оголосить деталі свого плану скорочення видатків.

Читайте також:

Євро впав до чергового мінімуму через поглиблення боргових проблем ЄС

Євро впав до 4-річного мінімуму щодо долара

Американці пророкують Європі нову кризу в 2010 році

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: