Банк "Хрещатик" відмовився дати Черновецькому кредит

На думку керівництва банку, надання київській мерії кредиту розміром 1,2 млрд. гривень було б порушенням низки законів і моральних норм.

Голова правління банку "Хрещатик" Дмитро Гриджук вважає малоймовірним надання банком кредиту мерії Києва на 1,2 млрд. гривень.

"Я думаю, що ми видавати такого кредиту не будемо", - сказав Гриджук.

За словами банкіра, видача такого великого кредиту призвела б до порушення банком низки нормативів, встановлених Національним банком.

Крім того, Гриджук відзначив, деякі об'єкти, які столична влада пропонує у якості застави - міські театри, музеї, науково-дослідні установи, приміщення окремих міністерств - не будуть прийняті як застава жодним банком з етичних міркувань.

На його думку, надати Києву кредит на 1,2 млрд. гривень могла б група банків. Він вважає, що кредит могли б надати під 25-30% річних терміном на 1 рік.

В той же час київська влада, за даними Гриджука, поки не зверталася до банку з проханням про надання кредиту на 1,2 млрд. гривень.

Як повідомляв ТСН.ua, 19 березня депутати Київради 92 голосами вирішили залучити кредит розміром 1,2 млрд. грн. терміном на два роки для оплати боргів за ЖКГ перед "Київенерго".

При цьому депутати вирішили закласти 157 адміністративних будівель столиці, в яких розташовані музеї, міністерства, суди, податкові інспекції та інші заклади.

Читайте також:

За кредит у 1,2 млрд. Київрада заставила всі театри та приміщення СБУ

За 100 гривень Черновецький розповість кожному, як стати мільйонером

БЮТ: Київ приречений на нові перевибори

КМДА оприлюднила тарифи на платні медичні послуги

ВідеоЧерновецькому не дадуть кредит

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: