Співробітники банку “Надра” готуються до страйків

Співробітники банку “Надра” планують 27 січня на 2 години призупинити роботу і вийти на вулицю в знак протесту проти свавілля політиків.

Співробітники банку “Надра” планують 27 січня на 2 години призупинити роботу і вийти на вулицю в знак протесту проти свавілля політиків. Про це йдеться у відкритому листі співробітників банку “Надра” до прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, розміщеному на офіційному веб-сайті банку.

“Ви, як ніхто інший, знаєте до чого можуть призвести необґрунтовані заяви з боку перших посадових осіб держави. Тому на знак протесту проти свавілля і вседозволеності політиків ми оголошуємо Акт громадянської непокори. У вівторок, 27 січня 2009 року з 12.00 до 14.00 всі співробітники Надра банку по всій Україні припинять на дві години свою роботу і вийдуть на вулицю з вимогою припинити знищувати одну з найбільших фінансових установ країни”, - говориться у листі.

Також у листі співробітники банку звертаються до Тимошенко з проханням припинити безпідставні звинувачення на адресу банку. “Ви як прем’єр міністр не можете не знати, що кожна ваша заява останнім часом викликає паніку і дестабілізує роботу не тільки Надра Банку, а й банківської системи в цілому”, - йдеться у листі.

“Всі ми чекаємо від вас конкретних дій по оздоровленню вітчизняної економіки і переконані, що ви як прем’єр-міністр маєте керувати цим процесом, а не займатися зведенням особистих рахунків для зростання власного політичного рейтингу. Ваша політична амбітність зрозуміла, однак чому ви досягаєте своїх цілей, руйнуючи спокій і добробут наших сімей та наших клієнтів?”, - говориться у листі

Як зазначається у листі, колектив банку – це майже 10 тисяч співробітників по всіх регіонах України.

21 січня прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко заявила, що Національний банк України 20 січня ц.р. ухвалив рішення про виділення кредиту банку "Надра" у розмірі 3 млрд. грн. “У той час, коли двічі у Верховній раді розглядалося питання про діяльність Нацбанку, Національний банк знову вчора ухвалив рішення про виділення 3 млрд. грн. банку "Надра" - пану Фірташу. Я хочу поцікавитися, якої межі досягатиме корупція, зловживання, лобізм? До якої межі триватиме зневага всіма правилами і нормами поведінки?”, - сказала Тимошенко. Прем`єр-міністр повідомила, що НБУ ухвалив рішення про рефінансування тільки одного банку.

Читайте також:
Шлапак: Тимошенко рветься до друкарського верстату НБУ
Тимошенко забрала гроші у великого банку
Кабмін вимагає негайної відставки Стельмаха

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: