Банк "Надра" не може провести збори, бо загубив реєстр акціонерів

Реєстр акціонерів банку "Надра" загубився по дорозі до Києва.


Збори акціонерів банку "Надра", проведення яких було заплановано на 24 січня, не відбулися через втрату реєстру акціонерів.

Про це повідомили в ЗАТ "Народні реєстри", яке є реєстратором ВАТ КБ "Банк Надра".

"Реєстр акціонерів, згідно з яким мала проводитись реєстрація акціонерів, ми відправили, як завжди, кур`єром, поїздом 23 січня. З ранку, о 6.17 24 січня поїзд прибував до Києва, документи кур`єр передав представникові банку "Надра". Наскільки я зрозумів, там одержали зовсім інший пакет документів, ніж той, який мав бути. Кур`єром ми передавали один пакет, а в Києві говорять, що вони одержали навіть два пакети і в зовсім іншому вигляді", - повідомив агентству директор реєстратора ЗАТ "Народні реєстри" Симон Герета.

За словами Герети, зараз банк "Надра" проводить власне розслідування інциденту.

У банку "Надра" підтвердили, що збори 24 січня не відбулися, проте причин цього не уточнили.

Інформоване джерело в банківських колах повідомило, що в суботу акціонери банку "Надра" зібралися, але приблизно через 45 хвилин їм оголосили, що збори не відбудуться, хоча причин відміни не повідомили.

Як заявляв раніше співвласник компанії RosUkrEnergo Дмитро Фірташ, на зборах акціонерів банку "Надра", проведення якого планувалося на 24 січня, мало вирішуватись питання про його входження до складу акціонерів цієї фінансової установи.

Читайте також:
Співробітники банку “Надра” готуються до страйків
Банк "Надра" спростував звинувачення Тимошенко
Тимошенко забрала гроші у великого банку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: