Банки зобов’яжуть встановити відеокамери

Голова МВС і заступник генпрокурара вимагають зобов'язати комерційні банки встановити відеоспостереження.

Генпрокуратура і МВС вимагають від НБУ зобов'язати комерційні банки у всіх банківських установах встановити пристрої відеоспостереження. Таку вимогу на міжвідомчій нараді з питань банківської безпеки озвучили міністр МВС Юрій Луценко і заступник генпрокурора Віктор Пшонка.

Зокрема, Пшонка відзначив, що 400 банківських установ в Україні не обладнано жодними засобами охорони, ані фізичними, ані технічними.

"Комерційні банки неналежно обладнали свої відділення засобами безпеки", - відзначив він.

Основною причиною збільшення злочинів, здійснених у банківських відділеннях, Пшонка назвав "споглядальну позицію" НБУ і комерційних банків щодо цієї проблеми.

У свою чергу Луценко заявив, що лише 47% банківських установ перебувають під охороною ДСО. Міністр особливо наполягав на тому, щоб Нацбанк як необхідну умову ліцензування включив вимогу про обладнання відділень банку відеоспостереженням.

Луценко також заявив про необхідність законодавчо зобов'язати обладнати відеоспостереженням всі суспільно важливі об'єкти.

Заступник голови НБУ Павло Сеніщ заявив про необхідність запровадження відповідальності комерційних банків у випадку ігнорування ними вимог щодо відеоспостереження.

Нагадаємо, що напередодні в Кіровограді і Прилуках (Чернігівщина) були здійснені збройні напади на відділення "Приватбанку" і Ощадбанка, які не були обладнані камерами відеоспостереження. Також у пограбованих відділеннях не було охорони. У Кіровограді було викрадено 5,5 тис. грн., у Прилуках - 3 тис. грн.

Читайте також:


Луценко попередив, що банки будуть грабувати частіше.

Невловимий злочинець пограбував дев'ять київських банків.

В Києві за два тижні пограбували 26 квартир в одному будинку.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: