Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Банкова притримує вирішення питання з "євробляхами" до виборів - депутат від "Народного фронту"

Депутат Ігор Гузь вважає, що у влади немає політичної волі вирішити цю проблему.

Вирішення питання автомобілів на іноземних номерах влада притримує до наступних президентських виборів. Окрім того, у керівництва країни немає політичної волі вирішити цю проблему.

Про це в ефірі ток-шоу "Право на владу" заявив народний депутат від "Народного фронту" Ігор Гузь.

"Немає політичної волі зрушити це питання з мертвої точки. В першу чергу уряду, тому що, як на мене, має бути урядова пропозиція врегулювати це питання", - сказав він.

Ігор Гузь також звинуватив Адміністрацію президента України у тому, що вона "тримає" питання з "євробляхами".

"Тримає цю тему безпосередньо Банкова, Адміністрація президента, до розгортання виборчої кампанії для того, щоб на цьому зіграти. На долях 1,5 мільйона власників автомобілів, множимо на три-чотири члени їхніх сімей, це 6-7 мільйонів виборців, жителів нашої країни", - вважає депутат.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України повідомила, що станом на 31 січня 2017 року на території України перебувало майже 425,4 тисяч автомобілів з іноземною реєстрацією. Понад 246,4 тисяч машин – незаконно. Протягом минулого року митники склали понад 18,3 тисяч протоколів за порушення термінів транзиту. За цими протоколами стягнено 109,3 млн. грн. штрафів. За порушення термінів тимчасового ввезення складено 4 360 протоколів із сумою штрафів на 56,3 млн. гривень. 

ВідеоВирішення питання "євроблях" притримують до виборів – Гузь

Влада воліє відкласти вирішення питання з авто на іноземних номерах ближче до президентських виборів наступного року, щоб отримати голоси автомобілістів, впевнений нардеп від "Народного фронту" Ігор Гузь.

Вирішення питання "євроблях" притримують до виборів – Гузь

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції