Баррозу порадив Ющенку брати з нього приклад

Єврокомісар бачить вихід для України в об'єднанні всіх політиків, як це було за часів його прем`єрства в Португалії.

Голова Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу наголошує на важливості відновлення співпраці між президентом України Віктором Ющенком та прем`єр-міністром Юлією Тимошенко.

Про це він сказав сьогодні журналістам у Брюсселі.
Баррозу зауважив, що Україну не оминула міжнародна фінансова криза, і вона стикається з дуже серйозними економічними і соціальними проблемами.

"Коли країна стикається з такими сильними соціальними та економічними викликами, завданням усіх відповідальних політиків є працювати разом для спільного майбутнього, і це той посил, який я тільки що висловив президенту Ющенку і я також буду мати можливість сказати це прем’єр-міністру України, коли вона приїде на конференцію (23 березня у Брюсселі відбудеться донорська конференція щодо модернізації української газотранспортної системи, у якій прийматиме участь Юлія Тимошенко)", - сказав Баррозу.

Голова Єврокомісії зазначив, що у ході сьогоднішньої зустрічі український лідер згадав Португалію, прем’єр-міністром якої свого часу був Баррозу. За словами Баррозу, у 70-х роках XX століття, одразу після демократичної революції, Португалія переживала дуже складні часи, однак змогла підписати угоду з Міжнародним валютним фондом. "Тоді об’єдналися і уряд, і опозиція, незважаючи на те, що в них були різні погляди, але вони об’єдналися, щоб врятувати державу", - сказав Баррозу.

Він наголосив, що Європейський Союз хоче співпрацювати з Україною як з важливим партнером, а також висловив переконання у тому, що у ці складні часи економічної кризи, яка панує в світі в цілому і в Україні зокрема, усі владні інституції України мали б об’єднатися, щоб працювати на благо країни і лише на друге місце ставити персональні розбіжності.

Як повідомлялося, президент Ющенко 18-19 березня перебуває у Брюсселі з робочим візитом.

Читайте також:

Ющенко на два дні полетів до Брюсселя

У Євросоюзі візит Ющенка і Тимошенко вважають поганою новиною

Європа просить Росію більше не перекривати газ і не нападати на сусідів

Україна не отримає грошей від Євросоюзу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: