Баталії довкола Ай-Петрі в медіапросторі

Силова операція зі знесення торгових точок на горі Ай-Петрі в Криму набуває все більшого резонансу. "1+1" відповідає на закиди Михайла Корнієнка.

Прокуратура автономії порушила кримінальну справу за фактом поранення одного з протестуючих проти ліквідації будівель.

Слідство має встановити: хто стріляв і з якої зброї? Саме це зараз з’ясовує і міліція. Її працівники вогнепальної зброї не застосовували, запевняє речник МВС Костянтин Стогній. Кулю в живіт постраждалий отримав із натовпу, каже він.

татари
УНІАН
Кримська прокуратура й МВС одночасно проводять службове розслідування сутички між правоохоронцями та кримськими татарами
Кримська прокуратура і МВС одночасно проводять службове розслідування сутички між правоохоронцями та кримськими татарами.

Напередодні в ефірі "1+1" заступник міністра внутрішніх справ Фатхудінов підстав для такої перевірки не бачив. Те, що службове розслідування таки буде, на засіданні Кабміну повідомив виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Михайло Корнієнко.

При цьому одразу заявив, що дії міліції були правомірними та спиралися на рішення суду. Але тим не обмежився...

"Вчора в сюжеті, який було показано на каналі "1+1", на наш погляд, було допущено підміну понять і маніпулювання громадською думкою. Був запрошений туди заступник міністра Фатхудінов, якого просто цькували й паплюжили. Йому не дали просто висловити ту думку, яка є на самому ділі, сказати про те, як все відбувалося в Криму. Потім показали сюжет, який зовсім не має відношення до Криму. Тобто ми розцінюємо це як політичне чи інше замовлення," – сказав в.о. міністра Корнієнко.

Підлеглий пана Корнієнка у прямому ефірі ТСН перебував понад п’ять хвилин, і цього часу було достатньо, щоб донести позицію МВС. Тож закиди щодо не надання йому можливості говорити, у нашій неупередженості та політичному замовленні вважаємо необґрунтованими і чекаємо він пана виконувача обов’язків міністра предметних доказів його звинувачень.

ВідеоКоментар Василя Фатхутдінова в ефірі "1+1" 7 листопада

ВідеоБаталії довкола Ай-Петрі в медіапросторі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: