Батареї в Києві стали холоднішими (відео)

Компанія "Київенерго", яка забезпечує теплом і електроенергією Київ, заявляє про зниження газопостачальними компаніями тиску природного газу у мережі через борги компанії за спожитий газ.


"18 листопада на ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 тиск газу знижений майже на 30%. Примусове обмеження (газу) з боку газопостачальних компаній відбулося через борги "Київенерго" за спожитий газ", - сказано в повідомленні.

ТЕЦ
УНІАН
ТЕЦ
Через обмеження поставок газу знизилася температура в тепломережах Києва.

"Київенерго" уточнює, що згідно з графіком теплового навантаження, компанія повинна підтримувати середню температуру в тепломережах вище +70 градусів, проте наразі вона не перевищує +64 градуси.

Станом на 18 листопада борг "Київенерго" за газ перед дочірньою компанією Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" - "Газ України" становить 144 млн. гривень.

Водночас "Київенерго" підкреслює, що компенсація з міського бюджету Києва різниці між економічно обґрунтованими витратами і діючими тарифами для "Київенерго" в 2008 році становить 790,8 млн. гривень. Проте станом на 13 листопада "Київенерго" фактично одержала лише 386,8 млн. гривень.

Як повідомлялось, Компанія "Київтрансгаз" 13 листопада з 12:30 до 15:00 в три етапи скорочувала постачання газу "Київенерго" через борги перед "Газом України", але відновила повне газопостачання о 18:00 того ж дня.

ВідеоТепла поменшало

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: