Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки дітей із табору "Славутич" заперечують версію про отруєння йогуртом

Ситуація досі залишається неясною.

У таборі "Славутич" на Київщині вже немає вихованців спортивної школи Дерюгіної. 28 гімнасток батьки забрали по домівках, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Нам іще давали йогурт у перший день. Маргарита Олегівна з номера свого, а там холодильника нема в номері її", - розповідають діти. Саме йогурти, які тренер нібито забрала з їдальні і дала дітям тільки наступного дня, називають причиною отруєння у Держсанслужбі. "30 числа в меню санаторія був йогурт. 228 дітей його споживали, але саме група спортивної школи Дерюгіних ні – тренери їм заборонили. Тому що пояснили, що зайві калорії на ніч спортивним дітям не потрібні. Взяли їх до себе в кімнати, зберігали в сумках – невідповідним чином, без дотримання температурного режиму. І дали споживати наступного дня", - пояснив керівник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Арзу Акберов.

ВідеоВ "Охматдиті" збирають консиліум через отруєння 12 дітей у таборі "Славутич"

8-річна дівчинка, яка отруїлась у таборі "Славутич" у Переяславі-Хмельницькому, - досі в комі. Симптоми в решти 11 дітей вже минули. Усі дівчата навчалися у спортивній школі Ірини Дерюгіної, і саме тренерів звинувачують у їхній недузі. 

В "Охматдиті" збирають консиліум через отруєння 12 дітей у таборі "Славутич"

Батьки версію чиновників заперечують. "Потрапили до відділення лікарняного ті діти, котрі не їли йогурти. А моя дитина, котра їла цей йогурт, чудово себе почуває", - каже голова батьківського комітету Євгенія Хохлова.

Тим часом 8-річна дівчинка досі в комі, а симптоми в решти 11 діток вже минули. Лікарі кажуть, що стан найбільш постраждалої дитини дуже важкий. "Є ураження кількох органів і систем, зараз ми намагаємося з цим боротися. На тлі апаратного лікування є невелика стабілізація стану, що дає нам надію", - розповів завідувач центру токсикології лікарні "Охматдит" Олександр Урін. До лікарні запросили науковців, аби на консиліумі вирішити, як далі лікувати пацієнтку.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції