Батьки дітей, що постраждали від проби Манту, судяться з лікарями

Після проби  Манту 30 дітей потрапили до лікарні і провели там  тиждень. Потім, нібито, в частини дітей з'явився букет  хвороб.

 На Вінниччині батьки сімох дітей, здоров'я яких різко погіршилося після проби Манту два роки судяться з Міністерством охорони здоров'я.

Після проби  Манту 30 дітей потрапили до лікарні і провели там  тиждень. Потім, нібито, в частини дітей з'явився букет  хвороб. Проте лікарі в суді  наполягають, що причинно-наслідкового зв'язку  між уколом і погіршанням здоров'я  ніхто не довів.

"Це не шкода це просто реакція організму,   відповідно була госпіталізація  яка була визнана неправномірною, перестрахувалися лікаря і це було покладено в основу справи", - заявив Валерій Палій, представник Вінницької центральної районної лікарні.

Що стало причиною нетипової реакції дітей на пробу Манту досі ніхто так  і не з'ясував. Досі невідомо - чи то діти  були не  здорові, чи то  був неякісний туберкулін, уведений підліткам.

За словами Галини Гнатюк, матері дитини, що захворіла, використані ампули ніхто не досліджував - їх  дуже скоро утилізували.

У сільській лікарні, де  спочатку й обстежували дітей претензії батьків категорично відкидають.  Їхній аргумент: усіх виписали з діагнозом "здорові".

"Батьки  7 із 35 дітей на мою думку почали роздувати цю ситуацію для того, щоб використати її в меркатильних  інтересах, ви знаєте що вони судяться і хочуть щоб держава виплатила кожній  дитині по мільйону гривень", - заявив Ігор Мельник, головлікар Мізяківсько-Хуторянської дільничної лікарні.

Лікарі наполягають - діти хворіли ще до проби манту, це підтвердила Міністерська комісія.  Нетипова ж реакція на Манту трапляється і нині. За словами журналістів, не на камеру  медики кажуть, що проби варто робити  восени, а не навесні,  коли  організм  дітей ослаблений. Проте їх наразі роблять тоді, коли є препарати.

Нагадаємо, в Україні не поодинокі випади погіршень здоров'я або навіть смерті після проб, щеплень, тощо. Зокрема, у жовтні у селі на Рівненщини через кілька годин після щеплення померло чотиримісячне немовля.

Читайте також:

Уряд дозволив тестувати вакцини на українцях

В Україні все ще використовують препарат, після щеплення яким померли діти

На Рівненщині після щеплення помер чотиримісячний хлопчик

ВідеоПроба Манту - проба на життєстійкість?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: