Батьки дітей, що постраждали від проби Манту, судяться з лікарями

Після проби  Манту 30 дітей потрапили до лікарні і провели там  тиждень. Потім, нібито, в частини дітей з'явився букет  хвороб.

 На Вінниччині батьки сімох дітей, здоров'я яких різко погіршилося після проби Манту два роки судяться з Міністерством охорони здоров'я.

Після проби  Манту 30 дітей потрапили до лікарні і провели там  тиждень. Потім, нібито, в частини дітей з'явився букет  хвороб. Проте лікарі в суді  наполягають, що причинно-наслідкового зв'язку  між уколом і погіршанням здоров'я  ніхто не довів.

"Це не шкода це просто реакція організму,   відповідно була госпіталізація  яка була визнана неправномірною, перестрахувалися лікаря і це було покладено в основу справи", - заявив Валерій Палій, представник Вінницької центральної районної лікарні.

Що стало причиною нетипової реакції дітей на пробу Манту досі ніхто так  і не з'ясував. Досі невідомо - чи то діти  були не  здорові, чи то  був неякісний туберкулін, уведений підліткам.

За словами Галини Гнатюк, матері дитини, що захворіла, використані ампули ніхто не досліджував - їх  дуже скоро утилізували.

У сільській лікарні, де  спочатку й обстежували дітей претензії батьків категорично відкидають.  Їхній аргумент: усіх виписали з діагнозом "здорові".

"Батьки  7 із 35 дітей на мою думку почали роздувати цю ситуацію для того, щоб використати її в меркатильних  інтересах, ви знаєте що вони судяться і хочуть щоб держава виплатила кожній  дитині по мільйону гривень", - заявив Ігор Мельник, головлікар Мізяківсько-Хуторянської дільничної лікарні.

Лікарі наполягають - діти хворіли ще до проби манту, це підтвердила Міністерська комісія.  Нетипова ж реакція на Манту трапляється і нині. За словами журналістів, не на камеру  медики кажуть, що проби варто робити  восени, а не навесні,  коли  організм  дітей ослаблений. Проте їх наразі роблять тоді, коли є препарати.

Нагадаємо, в Україні не поодинокі випади погіршень здоров'я або навіть смерті після проб, щеплень, тощо. Зокрема, у жовтні у селі на Рівненщини через кілька годин після щеплення померло чотиримісячне немовля.

Читайте також:

Уряд дозволив тестувати вакцини на українцях

В Україні все ще використовують препарат, після щеплення яким померли діти

На Рівненщині після щеплення помер чотиримісячний хлопчик

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: