Батьки дитини, яка вижила після аборту, намагаються ввести моду на материнство

Історія Богдани - неймовірна, вона вижила після аборту. Цей факт спонукав її названих батьків за допомогою слова рятувати й інших небажаних діток.

Названі батьки дівчинки Богдани, яка вижила після аборту, прищеплюють в української молоді моду на материнство.

200 тисяч абортів на рік - стільки матерів в Україні позбавляються своїх ще ненароджених дітей. На 145 абортів лише 100 пологів - така сумна статистика в Україні. Проте дива таки трапляються. с

20-річна дівчина на 5-му місяці вагітності зробила аборт. Проте п'ятсотграмовий плід не помирав - серце билося. Лікарі змилувались - поклали його до інкубатора. Такою, трохи більшою за пляшечку для вигодовування, її побачили нові батьки.

Проте дитя вижило. Тепер Богданка непосидюча та весела. Як справжня господиня, показує нам оселю. Знайомить із сестрами, показує, де спить. Як на свій вік - досить самостійна. Богдана навіть пса виховує.

На сьогоднішній день її розвиток – це великий прорив уперед. Хоча лікарі пророкували, що дитина буде недорозвинена.

Саме диво-історія Богданки спонукала її названих батьків порушити тему абортів. Уже рік вони проводять театралізовані лекції у школах, вишах, навіть виправних закладах.

Цього разу вони прийшли в КПІ. Зі студентами гуртом з`ясовують, звідки беруться діти. Потім - наслідки нерозбірливих статевих зв'язків. Лекція радше схожа на ток-шоу. Тут актори грають ролі зі справжнього життя.

Після фільму про аборт лектор надає неофіційну статистику – за часи незалежності Україні було зроблено 36 мільйонів абортів.

Кожному в руки дають макет іще ненародженої дитинки. Вже на 21-й день у плоду починає битися серце. Натомість за законодавством України робити аборт за згодою матері можна до 12-го тижня вагітності. Через соціальні причини - навіть на 22-му.

Запровадити моду на материнство - єдиний спосіб зупинити масове знищення ненароджених дітей.

Читайте також:

5-місячний плід вижив після аборту

Американський спеціаліст з абортів заморожував ембріони десятками

Депутати Львівщини вимагають заборонити в Україні аборти

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: