Батьки хлопчика, який наштрикнувся на арматуру на дитмайданчику в Одесі, не позиватимуться до суду

Батьки хлопчика, який наштрикнувся на арматуру на дитмайданчику в Одесі, не позиватимуться до суду

Хлопчик одужує, а тих, хто встановив огорожу, шукає поліція.

Одеська поліція розшукує тих, хто встановив металеву арматуру на дитячому майданчику. На неї наштрикнувся дванадцятирічний хлопчик і опинився в реанімації. Залізяка увійшла в тіло дитини на двадцять сантиметрів, про це йдеться в сюжеті ТСН.16.45.

На камерах спостереження зафіксовано, що хлопчик катає дівчинку на гойдалці, аби сильніше розхитати, підстрибує і з розгону приземляється на металеву палицю. А далі травмований підліток вивільняється, збирає свої речі й повертається додому. "Я думаю, в результаті больового шоку він сам зміг дістатися додому, ми побачили ситуацію й одразу ж викликали швидку допомогу, його госпіталізували", — розповідає тато хлопчика Олександр Рубінчик.

І тільки в лікарні виявилося, що залізяка увійшла в тіло дитини аж на двадцять сантиметрів і пошкодила внутрішні органи. Після операції хлопець впав у кому. Коли його привели до тями, виявилося, що у підлітка серйозне неврологічне ускладнення. "Були в нього погіршення в самопочутті, які паралельно йдуть до отриманої травми. Але щодо травми спостерігається позитивна динаміка", — каже лікар постраждалого Володимир Босенко.

"Зараз він при тямі, є певні порушення мозкової діяльності, але я дуже сподіваюся, що все це можна виправити й відновити", — каже батько хлопчика.

Одеська поліція шукає тих, хто встановив металеву арматуру на дитячому майданчику

Одеська поліція шукає тих, хто встановив металеву арматуру на дитячому майданчику

Три гострих металевих прути завтовшки в 1,5 сантиметра й сітку поставили довкола гойдалки торік. Майже одразу після будівництва дитмайданчику. Батьки малечі, яка нині бавиться тут, кажуть – огорожа  з’явилася тут за їхньої ініціативи, бо мала убезпечити дітей від удару гойдалки. "Тут дитячий майданчик, пісочниця і дітки бігають, а гойдалка має великий радіус руху, який нічим не захищений. Мали найкращі наміри, щоб діти на потрапили під гойдалку", — пояснює місцева мешканка Валентина.

Позиватися до суду батьки постраждалого хлопця не збираються. Але поліція, побачивши у соцмережах відео інциденту, все ж порушила  кримінальне провадження. Нині розшукує тих, хто встановив огорожу, їм загрожує до 2 років ув’язнення. Самі палиці із сіткою після нещасного випадку з майданчика вже прибрали.

Кореспондент Олена Черняєва

Повʼязані теми:

Наступна публікація