Батьки школяра вимагають 200 тисяч компенсації за бійку в класі

В результаті бійки з однокласником у хлопчика стався розрив селезінки, батьки вимагають від школи виплатити компенсацію у 200 тис. грн за халатність педагогів.

У Харкові батьки школяра вимагають від школи компенсацію у 200 тисяч гривень забійку, в результаті якою у хлопчика розірвалася селезінка.

Мати і батько вважають, що педагоги зволікали з допомогою і взагалі вчасно не розгледіли дитячого конфлікту.

Бійка сталася, коли вчителька вийшла з класу. Андрій розповідає, що він пустував з однокласником і випадково забруднив йому штани, через це й побилися.

"На третій удар я відчув різкий біль у животі, і ліг, осів на підлогу, прийшла вчителька, і діти допомогли мені піднятися. Вчителька дала мені таблетку но-шпи і сказала: "Марков, не артиструй!", - розповів хлопчик.

Швидку викликали, лише коли школяр подзвонив рідним. Ще півгодини зволікання і її сина взагалі могли не врятувати, наголошує мати.

Після операції у хлопчика проблеми з печінкою через прийом антибіотиків. Доводиться сидіти на дієті, приймати ліки.

Батько Андрія впевнений, що за здоров'я сина має заплатити школа. Дитину треба щороку лікувати в спеціалізованому санаторії, а грошей у родини на це немає.

В школі вже колишньому учневі та його батькам співчувають, проте зі звинуваченнями в халатності категорично не згодні. За совами директора закладу, вчителька залишила дітей самих, тому що в класі, де вона була класним керівником – учневі стало зле. Після інциденту вона звільнилася за власним бажанням.

"Це вчитель вищої категорії, зі стажем більше двадцяти років, тому говорити про халатність... Ні, я не згоден! Тут просто збіг обставин", - заявив директор школи N 90 Георгій Богданов.

Суму компенсації в 200 тисяч гривень – директор вважає надто великою. Мовляв, на такі гроші можна всю школу відремонтувати.

Випадки, коли за схожих обставин суд визнавав провину саме школи та вчителів, в Україні були. Щоправда, ніколи сума компенсації не перевищувала п'ятдесяти тисяч гривень. Чи стане ця історія прецедентом – буде відомо вже в листопаді.

Читайте також:

У Донецьку під час підтягувань на турніку помер 11-класник

У львівських школах проведуть уроки пам’яті радянської окупації

На Рівненщині учень помер після уроку з української мови

В одній зі шкіл США запобігли масовому вбивству

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: