Батьки їздили по знахарях і мазали якоюсь маззю: подробиці смерті від опіків 2-річної дівчинки у Чернігові

Батьки їздили по знахарях і мазали якоюсь маззю: подробиці смерті від опіків 2-річної дівчинки у Чернігові

Фото: pixabay.com

Дівчинку після опіків лікували вдома 5 днів, а лише коли її стан погіршився, доправили до лікарні.

У Чернігові у обласній лікарні 2 серпня померла 2-річна Леся Г* з села Григорівка. У дитини були важкі опіки, а батьки запізно звернулися за професійною медичною допомогою.

Про те, як сталося так, що дитина опинилася у такому стані, повідомляє видання Gorod.cn.ua.

2-річну Лесю ушпиталили до лікарні лише через 5 днів після того, як вона отримала опіки. Впродовж двох тижнів дівчинка боролася за своє життя, але медикам не вдалося її врятувати, оскільки, за їхніми словами, дитину привезли запізно.

Леся з двійнят, її брату Павлику вдалося обійти ємність з окропом.

Того дня батьки дітей 18-річна Дата та 29-річний Іван різали птицю і закип’ятили воду. Дівчинка сіла у миску з окропом і обпекла сідниці, спину та живіт. Батьки лікаря не викликали і до лікарні дитину не доправляли, натомість заходилися займатися самолікуванням - їздили по знахарях із сусідніх сіл, ті дали їм якусь мазь.

Лише на п’ятий день, коли до них навідалася матір чоловіка і побачила страждання дитини, змусила батьків відвезти Лесю до лікарні.

Виявилося, що мама дівчинки навчалася на медика, але через заміжжя навчання припинила. Подружжя, за словами сусідів, цілковито благонадійне, і родина на обліку соцслужб не перебувала.

Нині поліція з’ясовує всі обставини трагедії. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 115 Кримінального кодексу (умисне вбивство). Можливо, у процесі слідства справу перекваліфікують.

Нагадаємо, що Чернігівській області від опіків померла 2-річна дівчинка - батьки не викликали медиків.

Повʼязані теми:

Наступна публікація