Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки загиблого Дениса Чаленка з Прилук готові до ексгумації тіла сина, аби встановити обставини його смерті

Родина знайшла експерта у Німеччині.

Батьки 14-річного Дениса Чаленка, який загинув за таємничих обставин у Прилуках, готові до ексгумації тіла сина. Вони прагнуть дізнатися, якою смертю загинув хлопець, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Родина знайшла в Німеччині експертів, які зроблять ексгумацію, та людей, які це оплатять. "Ми згодні, ми йдемо до кінця. Є експерти з Німеччини. Вже повністю все ужгоджене. Це коштує дуже багато грошей. Вони це все готові відшкодувати і зробити ексгумацію", - каже батько загиблого Віктор Чаленко.

Попри обіцянки, у поліції статтю, за якою відкрили провадження про смерть, так і не перекваліфікували на вбивство. Цього вимагають батьки.

Слід зауважити, що у Прилуках люди знову вийшли на мітинг до відділку поліції і вимагають об'єктивного розслідування смерті підлітка. Сьогодні мали стати відомі результати експертизи, але оприлюднення перенесли на завтра, 15 листопада.

Востаннє у місті палили шини ще при колишньому керівникові поліції. Його люди звинуватили у необ’єктивному розслідуванні - смерть підлітка на залізничних коліях тоді розглядали винятково як нещасний виипадок.

Відео У Прилуках містяни вимагають об’єктивного розслідування смерті 14-річного Дениса Чаленка

Під поліційним відділком зібралися містяни вимагати об’єктивного розслідування загибелі 14-річного Дениса Чаленка. За версією поліції – хлопця збив потяг, батьки вважають – сина вбили четверо підлітків, у яких впливові батьки. І саме сьогодні мали бути оприлюднені результати судмедекспертизи. Але їх досі немає.  

У Прилуках містяни вимагають об’єктивного розслідування смерті 14-річного Дениса Чаленка

Батьки Дениса Чаленка домоглися, як вони кажуть, “маленької перемоги над правоохоронною системою”. Шевченківський суд столиці зобов’язав внести до єдиного реєстру досудових розслідувань заяву батька про вчинення злочинів низки посадовців – прокурора міста Прилуки, його заступника, колишнього керівника поліції, слідчого, судмедексперта.

До слова, кілька днів тому Прилуки сколихнула чергова звістка про загадкову загибель ще одного підлітка. 17-річного хлопця знайшли повішеним у нього вдома. У соцмережах навіть почали пов’язувати ці дві смерті. До цього вже схиляються і батьки Дениса. Так це чи ні, ТСН намагалася з’ясувати у поліції, але вже новий тимчасовий очільник коментувати будь-що відмовляється. "Нічого не буду коментувати. Я вже надав достатньо коментарів", - каже в.о. керівника Прилуцького відділку поліції Сергій Сторожук.

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, 9-класник Денис повернувся додому зі школи й попросився в мами піти на тренування. За дві години, коли мати зателефонувала сину, зв’язку з ним уже не було. Відчувши щось недобре, батьки почали шукати хлопця, але марно. Аж раптом дзвінок із поліції - Дениса знайшли мертвим на залізничній колії. Попри запевнення, що вбивство є однією з робочих версій, за якими ведеться розслідування обставин смерті, офіційна кваліфікація справи – загибель на залізниці. Це не влаштовує ані батьків, ані активістів із Прилук, які давно нарікають на роботу місцевих правоохоронців. Перші протести під відділком відбувались з силовим протистоянням та спаленням шин. Родина Дениса налаштована "до кінця" боротися за справедливе слідство та покарання винуватців загибелі дитини, і мають кількох підозрюваних. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції