Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки загиблого за таємничих обставин Дениса Чаленка з Прилук певні, що поліцейські покривають вбивць сина

Справу лише через місяць перекваліфікували на умисне вбивство.

Батьки загиблого Дениса Чаленка з Прилук вважають, що поліцейські покривають вбивць їхнього сина. У ДБР рідні хлопця вимагають, аби ті покарали винних правоохоронців, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Батько Дениса каже, що в нього є прізвища більше десяти поліцейських, які, як він підозрює, покривають вбивць.

Те що справою про загибель сина буде займатися не центральне управління, а територіальний відділ, чоловіку повідомили зранку. Хоч заяву про некомпетентність правоохоронців він подав саме туди ще 6 листопада. Тепер він сам вирішив перевірити стан справ, бо й досі до ДБР його не викликали. Певен, що справу затягують. "Повністю слідство по поліції, по експертах усіх, усіх слідчих, старому начальнику поліції, які повністю покривали цю справу. Хто їм платив за це і кого вони покривали", - коментує мотив заяви батько померлого хлопця Віктор Чаленко.

У центральному офісі ДБР виявилося, що до Єдиного судового реєстру справу внесено лише  21 листопада. Пояснили це переданням справи до територіального відділу. Пообіцяли винних із поліції  буде покарано, але коли і кого, не кажуть.

Відео Результати остаточної експертизи у справі Дениса Чаленка оприлюднять на початку грудня

Вимагати від ДБР узятися за справу та покарати некомпетентних поліцейських збираються батьки загиблого місяць тому в Прилуках 14-річного Дениса Чаленка. Його тато приїхав у Київ і наразі разом з адвокатом перебуває в ДБР, щоби тут розпочати розслідування діяльності прилуцької та чернігівської поліції. Напередодні ввечері, за місяць від дня смерті Дениса, статтю, за якою розслідують справу, перекваліфікували на "навмисне вбивство".  

Результати остаточної експертизи у справі Дениса Чаленка оприлюднять на початку грудня

Слід зауважити, що справу лише через місяць перекваліфікували на умисне вбивство, раніше - порушення правил дорожнього руху. Відразу після смерті підлітка місцеві копи сказали, що хлопця збив потяг. Батьки не повірили, бо їхній син був побитий,  зі зламаною ногою,  розбитим обличчям та черепом. Крім того, батьки розшукали самовидицю, яка чула у вечір загибелі Дениса, на стежці, біля колій, крики і бачила, як били Дениса.

Нагадаємо, у вівторок, 29 жовтня, 9-класник Денис повернувся додому зі школи й попросився в мами піти на тренування. За дві години, коли мати зателефонувала сину, зв’язку з ним уже не було. Відчувши щось недобре, батьки почали шукати хлопця, але марно. Аж раптом дзвінок із поліції - Дениса знайшли мертвим на залізничній колії.

Попри запевнення, що вбивство є однією з робочих версій, за якими ведеться розслідування обставин смерті, офіційна кваліфікація справи – загибель на залізниці. Це не влаштовує ані батьків, ані активістів із Прилук, які давно нарікають на роботу місцевих правоохоронців. Перші проотести під відділком відбувались з силовим протистоянням та спаленням шин. Родина Дениса налаштована "до кінця" боротися за справедливе слідство та покарання винуватців загибелі дитини, і мають кількох підозрюваних. 

Крім того, батьки Дениса готові до ексгумації тіла сина. Вони прагнуть дізнатися, якою смертю загинув хлопець. Родина знайшла в Німеччині експертів, які зроблять ексгумацію, та людей, які це оплатять. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції