Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки закатованого у Слов'янську хлопця зі Львівщини думали, що він працює в Києві

Виявилось, що Юрій Дяковський поїхав на Майдан і вступив до "Правого сектору".

Загиблий на Донбасі 25-річний Юрій Дяковський казав батькам, що поїхав до Києва працювати.

Хлопець зі Стрия Львівської області. Понівечене тіло Юрія знайшли на березі річки Торець, що протікає через Слов'янськ, йдеться у сюжеті телеканалу ZIK.

У 2006-му році він закінчив Стрийську гімназію імені Митрополита Шептицького. Однокласники пригадують, що Юрій був кмітливим та завжди підказував іншим.

"Він ніколи не був байдужий до чужої біди, чужого горя. Він завжди старався допомогти, чим міг", – розповідає подруга загиблого Оксана.

На початку лютого Юрій вирушив до Києва. Родичам сказав, що їде на роботу. А сам відправився на Майдан, де приєднався до київського осередку "Правого сектору".

"10 лютого він приєднався до лав нашої організації, і відтоді показав себе хоробрим і мужнім хлопцем, який готовий боронити свою Батьківщину", – каже керівник "Правого сектору" на Стрийщині.

17 квітня із Юрієм обірвався зв'язок. Мати звернулася до "Правого сектору". Розпочали пошуки. Виявилося, що Юрій охороняв один із об'єктів у Слов'янську, і там його закатували.

Начальник обласного розшуку з Донецька надіслав матері фото 5-ти загиблих. Тіла були такими понівеченими, що жінка ледве упізнала серед них свого сина.

Нагадаємо, напередодні тіло хлопця зі Слов'янська забрали до Донецька. Тож родичі сподіваються, що зможуть уже найближчим часом попрощатися із Юрієм.

ВідеоЗакатований на Донбасі хопець зі Стрия був у "Правому секторі"

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції