Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батьки затриманої за побиття АТОвця Вербича можуть служити в Міноборони

Про це ТСН стало відомо з власних джерел.

СБУ затримала лише одного з п'яти нападників на бійця АТО Дмитра Вербича – 24-річну Катерину Лапінську на прізвисько "Вертуха".

Фото Лапінської опублікував сайт "Миротворець". ТСН стало відомо, що її батьки начебто працюють у Міноборони. І вона має інвалідність першої групи.

Батько, згідно з декларацією, - начальник відділу аудиту у сфері ресурсного забезпечення Департаменту внутрішнього аудиту МОУ. Мати - відповідальний виконавець інформаційно - аналітичної групи Міноборони.

Батьки Катерини Лапінської
Одноклассники
Батьки Катерини Лапінської

ТСН навідалась до квартири, де прописана матір Лапінської. Двері журналістам не відкрили, але жінка, яка не назвалась, через двері підтвердила, що знає Катерину.

 "Я вважаю, що все це непорозуміння. Вона дуже позитивно ставиться до АТОвців. Я дуже сумніваюсь, що вона могла зробити боляче їм. Вона інвалід першої групи, у неї пересаджена нирка. Вона щойно виписалася з лікарні. Давайте будемо дивитись, що далі - я з нею не розмовляла", - розповіла жінка.

Лапінську затримали вчора у Харкові, разом з нею ще  п'ятьох осіб, але їх відпустили. 

Нагадаємо, 2 травня у Києві  на Подолі четверо невідомих із закритими обличчями напали на "кіборга", захисника Донецького аеропорту. Сам АТОвець заявив, що його врятувало лише диво - ніж пройшов дуже близько від нирки і хребта. Вербич казав, що упізнав у нападниках учасників "Маршу анархістів" і впевнений, що напад не був простим хуліганством чи грабунком. Затриманій оголосили підозру

Залиште свій коментар

Вибір редакції