Батьки збитого на смерть хлопця кілька років не можуть посадити винуватця за ґрати

Водій переховувався рік. Коли дійшло до суду, його відпустили, а судимість зняли.

Вже четвертий рік родичі загиблого 16-річного Ростислава Гранкіна чекають, аби водій, який збив підлітка, сів за ґрати.

Як йдеться в сюжеті ТСН.19:30, трагедія сталася в Миколаєві. Школяр переходив дорогу на зелений. На швидкості його збив автомобіль. Водій переховувався рік. Коли дійшло до суду, його відпустили, а судимість зняли.

Обурені безпокарністю водія і слідчі. Кажуть, що до смертельної аварії він потрапляв у два десятки ДТП. Зокрема і п'яний.

"Було зібрано всі докази, які доводили вину водія у скоєнні ДТП. Я вважаю, що це несправедливо, що він не поніс покарання", - зазначив слідчий слідчого управління відділу розслідування злочинів у сфері транспорту в Миколаївській області Алла Шмарко.

Від журналістів винуватець ДТП ховається і поспілкуватися з ним не вдається. Водночас рідні Ростика із сусідами звернулися до апеляційного суду, щоби справу переглянули. Утім, юристи кажуть, навряд чи це їм вдасться.

За їхніми словами, амністію до водія застосували законно, бо ДТП належить до неумисних злочинів. А от саму амністію 2014-го називають недосконалою. Вона не має поширюватися на кермувальників, які зникли з місця аварії.

Проте, як запевняють юристи, в новому законі про амністію, який от-от має набути чинності, також відсутній рядок, який би відправив винуватця смертельної ДТП за ґрати. Крім того, це означає, що на волю зможуть вийти такі самі вбивці за кермом.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна.

ВідеоРодичі загиблого підлітка четвертий рік не можуть посадити винуватця смерті за ґрати

Залиште свій коментар