Батьки звинуватили медиків у смерті їх новонародженої дитини

Батьки стверджують, що медики навмисно створили ситуацію, що загрожувала життю новонароджених. Правоохоронці провини лікарів не підтвердили.

У Дніпропетровську батьки звинуватили медиків у недбальстві та зловживаннях, які призвели до смерті їх немовляти.

У родині чекали на народження трійні. Вагітність з самого початку була проблемною, те, що пологи будуть передчасними, а дітей доведеться реанімувати, всі знали заздалегідь.

Проте батьки стверджують, що лікарі навмисно не попередили їх, які ліки будуть потрібні, а у критичний момент змусили купити препарат, який коштує 4 тисячі гривень за ампулу.

Як повідомив батько дітей Сергій Кузнецов, лікарі навмисно створили ситуацію, що ліки він був змушений купити у торгового представника, якого йому нав'язали.

"За сорок хвилин до операції мені повідомили, що ліків, необхідних для того, щоб мої діти вижили, у пологовому будинку немає, запропонували купити у якогось агента", - розповів батько, додавши, що витратив на ліки 12 тисяч гривень.

Двох новонароджених дівчаток залишили в реанімації. Третю возили з лікарні до лікарні. А потім повідомили, що людина померла.

Молода сімейна пара підозрює, що одна з трьох дівчаток загинула через те, що отримала неякісний препарат або не отримала ліків взагалі.

"Я підозрюю, що ліки, якщо їх ввели, були неякісні", - додав Кузнецов.

За словами батьків, лікарі не змогли надати їм доказів того, що препарат ввели саме їх дітям.

Родина збирається подавати судовий позов про неналежну медичну допомогу.

Лікар Іван Куцарев, який представлятиме їх інтереси у суді, переконаний, що у даному випадку йдеться про типову медичну помилку.

У лікарні, де опікувалися трійнею, від офіційних коментарів відмовилися. В особистій же розмові з журналістами повідомили, що зробили усе, що могли.

За їх словами, у лікарні був безкоштовний вітчизняний препарат для розкриття легенів новонароджених, проте він, чомусь, батьків не влаштував, і вони зажадали імпортний аналог, якого на той час у місті не було.

За словами лікарів, єдиний, хто міг допомогти у той момент, був фармацевтичний представник, який має усі необхідні ліцензії та сертифікати.

"Те, що препарат був введений конкретно цим дітям і конкретно у той час, коли він був введений – гарантовано, це підтверджено медичною документацією", - запевнила головний неонатолог Дніпропетровської області Ірина Самойліна.

Причиною смерті дівчинки називають вроджені патології, несумісні з життям. До того ж померла дитина мала вагу лише 990 грамів, тому, кажуть медики, вона була найбільш уразливою. В Україні рятують лише половину з новонароджених дітей, вагою менше кілограма.

У прокуратурі перевірили дії медиків і жодних порушень не виявили.

Подробиці трагічної справи дивіться у сюжеті ТСН.

Читайте також:

У справі про смерть Джексона фігурують десятки лікарів

Французи виганяють британських дітей "назад до зачумленої країни"

Померла найстаріша породілля у світі. В неї залишилися 2-річні діти

Британська дівчинка більше 10 років прожила с двома серцями

ВідеоБатьки звинуватили медиків у смерті дочки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: