Турчинов: вибори слід визнати недійсними в багатьох регіонах

Порівняно з виборами президента у шести областях значно зросла кількість бажаючих проголосувати вдома, а в "Батьківщині" це вважають найлегшим способом фальсифікацій.

Перший заступник лідера партії "Батьківщина" Олександр Турчинов заявив, що на даний момент зібрано достатньо фактів для визнання виборів недійсними в багатьох регіонах.

"Вже є фактаж, незалежно від того, як будуть проходити надалі фальсифікації, який дозволяє визнати недійсними вибори у багатьох регіонах", - заявив Турчинов.

Він наголосив, що на місцевих виборах, порівняно з виборами президента України значно зросла кількість бажаючих проголосувати вдома, саме цей фактор і використовується чинною владою для фальсифікації результатів виборів.

Крім цього, він зауважив, що найбільша кількість охочих проголосувати вдома опинилася в Криму.

"У два з половиною рази більше під час місцевих виборів висловили бажання голосувати вдома, ніж під час виборів президента, в півтора рази - у Вінницькій області, в два рази - у Дніпропетровській області, в 1,6 - у Закарпатській, 1,5 - в Луганській, в 1,3 і в 1,4 відповідно - в Одеській і Полтавській областях ", - розповів Турчинов.

Крім того, перший заступник лідера партії "Батьківщина" заявляє, що в більшості випадків ніхто взагалі не пише заяв про те, що бажають голосувати вдома.

"Просто у членів комісії від Партії регіонів є список тих, хто, на їхню думку, хоче голосувати вдома. Вони виїжджають надом, опозиціонерів у ці групи, як правило, не беруть", - сказав він.

За словами Турчинова, це традиційна технологія, яка дуже активно використовується Партією регіонів для фальсифікації результатів виборів.

Ще однією проблемою він назвав той факт, що в лікарні, де також проводиться голосування, привозять значно більше бюлетенів, ніж треба.

Нагадаємо, раніше "Батьківщина" вимагає визнати недійсними вибори до Львівської міськради, де  міська ТВК не виконала рішення суду і не зняла з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини".

Все про місцеві вибори читайте тут.

Читайте також:

Опозиція: наймасштабніші фальсифікації виборів ще попереду

"Батьківщина" почала судову війну

"Батьківщина" вимагає визнати недійсними вибори до Львівської міськради

Тимошенко не голосуватиме на місцевих виборах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: