"Батьківщина" вимагає визнати недійсними вибори до Львівської міськради

Вибори до Львівської міської ради мають бути визнані недійними, оскільки ТВК не зняла з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини".

Львівська міська ТВК не виконала рішення суду і не зняла з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини". Вибори до Львівської міської ради мають бути визнані недійними, оскільки ТВК не зняла з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини" всупереч відповідним рішенням судів, - заявила прес-служба політичної сили.

Учора близько 22.00 год. Апеляційний суд Львівської області залишив в силі рішення окружного суду, який зобов'язав міську ТВК прийняти рішення про відкликання списків кандидатів від "Батьківщини" згідно з чинним законодавством.

Близько 23.00 год. група депутатів Львівської міської ради від "Батьківщини" вимагали у міської ТВК виконати рішення судів, зібратись на засідання та відкликати фальшиві списки, подані ЛМО "Батьківщини", яка є ліквідованою. Члени комісії пообіцяли розглянути це питання о 2 годині ночі, однак у цей час представників "Батьківщини" не допустили до приміщення ТВК.

"Таким чином, міська ТВК, не виконуючи судових рішень, вводить в оману виборців Львова, які можуть віддати свій голос за представників партійної організації, якої не існує, яка ліквідована і про це є усі роз'яснення юстиції", - пояснив керівник фракції БЮТ у Львівській міській раді Юрій Гудима.

Юрій Гудима додав, що у неділю, 31 жовтня, вони подадуть акт у ТВК на їхню бездіяльність.

Нагадаємо, у неділю о 4.00 ранку Апеляційний суд Львівської області задовольнив скаргу партійного осередку "Батьківщини" і зняв з виборів фальшиві списки начебто від партії до Львівської обласної ради. Відповідно до рішення суду, у виборчому бюлетені напроти партії "Батьківщина" буде примітка "вибув".

Читайте також:

На Львівщині суд зняв з виборів фальшиві списки "Батьківщини"

Тимошенко не голосуватиме на місцевих виборах

У Львові зняли з реєстрації кандидатів-клонів від "Батьківщини"

Азаров: скарги опозиції щодо виборів - нісенітниця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: