"Батьківщина" заявила, що ГПУ взяла у заручники громадянку США

Дата публікації
Перегляди
1072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Батьківщина" заявила, що ГПУ взяла у заручники громадянку США

Ілюстрація / Фото: Сегодня

Як повідомили у партії, у вересні цього року в Києві була затримана громадянка США, дружина Петра Кириченка - одного з головних свідків у справі Лазаренка.

Партія "Батьківщина" заявляє, що для фальсифікації справи проти екс-прем'єра Юлії Тимошенко "Генпрокуратура не гребує навіть терористично-бандитськими методами, зокрема, взяттям заручників". Про це повідомила прес-служба партії "Батьківщина".

"Мова йде не тільки про родичів і найближче оточенні лідера опозиції, а й про громадян інших країн. Так, у вересні цього року в Києві під час підготовленої силовими структурами провокації була затримана громадянка США, дружина Петра Кириченка - одного з головних свідків у справі Лазаренка. До сьогоднішнього дня жінку утримують в Лук'янівському СІЗО, а представники силових структур протягом цього часу шантажують її чоловіка", - заявили в партії "Батьківщина".

"Петру Кириченко, теж громадянину США, в обмін на звільнення дружини пропонують дати неправдиві свідчення проти Юлії Тимошенко для фальсифікації найцинічніших, аморальних і безглуздих звинувачень", - повідомила "Батьківщина".

Як заявляють у партії, силові структури взялися фальсифікувати справи "брудними нелюдськими методами".

 
Партія поінформувала американське посольство про те, що громадянку США використовують як заручницю для фабрикації звинувачень проти Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, Генпрокуратура має намір перевірити документи, які можуть свідчити про причетність екс-прем'єра Юлії Тимошенко до замовленого вбивства.

Читайте також:

Кузьмін розповів, що заважає "повісити" на Тимошенко вбивство Щербаня

ГПУ скаже, за чиї гроші вбили Щербаня (відео)

У Лазаренка нову справу проти нього назвали "піаром СБУ"

У Києві затримано дружину колишнього бізнес-партнера Лазаренка

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1072
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація