"Батьківщина" звинуватила владу у масовому нищенні своїх білбордів

У партії стверджують, що найбільш критична ситуація у Миронівському та Васильківському районах Київщини, де лише за одну ніч знищили 30 білбордів з політичною рекламою "Батьківщини".

У Київській області розпочалось масове знищення білбордів. Про це заявив голова Київської обласної організації ВО "Батьківщина" Костянтин Бондарєв.

За його словами, найбільш критична ситуація у Миронівському та Васильківському районах, де лише за одну ніч знищили 30 білбордів з політичною рекламою "Батьківщини". Також позривали борди у Броварах та Бучі.

"Закриття каналів, обмеження в ЗМІ бодай якої інформації про опозицію, створення "клонів" "Батьківщини", підробка документів, погрози чиновникам, а з недавна навіть членам ЦВК, масове знищення білбордів опозиції – все це схоже на агонію діючої влади. Влади, яка вдається до будь-яких засобів, аби за результатами місцевих виборів захопити владу на всіх рівнях і встановити повний контроль над країною. Зрозуміло, що зіпсувати білборд найлегше вночі, але без "прикриття" зацікавлених владних посадовців це не легко зробити", - цитує політика прес-служба "Батьківщини".

Бондарєв зауважив, що як депутат Верховної ради вже подав звернення до головного управління Міністерства внутрішніх справ та прокуратури Київської області щодо виявлення осіб, які пошкодили білборди "Батьківщини".

Читайте також:

Тимошенко перед виборами зіштовхнулася з клонами і перебіжчиками

У БЮТ скаржаться на тиск Турчинова

"Батьківщина" збирається зірвати вибори у двох областях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: