Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Гандзюк залишився без адвоката: захисницю вивели з процесу

Закревська не зможе виступати на судах щодо Мангера.

Адвоката родини вбитої активістки Катерини Гандзюк Євгенію Закревську видалили з судового процесу щодо обрання запобіжного заходу керівнику Херсонської облради Владиславу Мангеру.

Підставою для такого рішення суду стало те, що Закревська подала заяву до СБУ на стеження. Цим скористались адвокати Мангера і звернулись до суду з клопотанням видалити Закревську - мовляв, тепер вона постраждала і тому упереджена особа. І суд погодився з такою позицією.

“Тобто фактично тепер Закревська позбавлена голосу в судовому процесі. Виступати можуть тільки прокурори”, - пише у соцмережі Марина Хромих.

“Батько Каті в цьому засіданні залишився без адвоката”, - дописав правозахисник Масі Найєм.

Соратники Гандзюк обурені тим, що мало того, що стосовно Закревської були вчиненні протиправні дії, а саме стеження, так ними ще й скористалися, щоб усунути адвоката від справи.

«Прекрасно». Це судове засідання - до здобутків кума Президента. Батько Каті в цьому засіданні залишився без адвоката.

Опубліковано Masi Nayyem Вівторок, 2 квітня 2019 р.

Нагадаємо, на активістку Катерину Гандзюк напали торік 31 липня у Херсоні. На неї хлюпнули концентрованою сірчаною кислотою. Жінка отримала опіки 30% тіла. Від отриманих опіків Катерина померла 4 листопада. У справі Гандзюк правоохоронці спочатку затримали п’ятьох підозрюваних - організатора злочину та безпосередніх виконавців. Згодом підозру оголосили очільнику Херсонської обласної ради  Владиславу Мангеру і заступнику голови Херсонської ОДА Євгену Рищуку. Днями активісти під Херсонською ОДА запустили салюти і розлили кров. Так активісти вимагали розслідувати причетність до вбивства Катерини Гандзюк керівника адміністрації Андрія Гордєєва і його заступника Євгена Рищука.

ВідеоПідозрюваний у справі про вбивство Гандзюк назвав імена замовників

У мережу виклали відео із зізнанням Олексія Левіна. Це один із підозрюваних у справі та, як твердять у ГПУ, організатор убивства. На відеоролику той говорить про свою непричетність. Втім називає ім’я чиновника, що нібито просив його розібратися із Гандзюк.    

Підозрюваний у справі про вбивство Гандзюк назвав імена замовників

Залиште свій коментар

Вибір редакції