Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько Гриба показав новорічний малюнок ув’язненого сина з-за ґрат

​​​​​​​«Дружба - це магія», - так підписаний малюнок молодого українського політв’язня.

Батько українського політв’язня Павла Гриба, Ігор показав новорічне привітання сина з-за ґрат.

Про це він повідомив у Facebook.

Новорічне привітання Павла з-за грат

Опубліковано Ігором Грибом Середа, 2 січня 2019 р.

Новорічне привітання - це малюнок, ймовірно, кульковою ручкою. На ньому зображені сніговик, ялинка та інші новорічні атрибути. На малюнку є два підписи - один англійською «Дружба - це магія», а інший - «з найкращими побажаннями».

ВідеоПолітв’язень Павло Гриб практично осліп та має цироз печінки

Військовий суд у Ростові-на-Дону відмовився відпустити під домашній арешт Павла Гриба. І це попри те, що у 19-річного хлопця будь-якої миті може відкритися внутрішня кровотеча, і він потребує кваліфікованого лікування. У Павла здає здоров’я, він практично осліп і не може повноцінно брати участь у судах. А ось батька більше турбує вроджена хвороба юнака, яка без належного лікування почала прогресувати. 

Політв’язень Павло Гриб практично осліп та має цироз печінки

Нагадаємо, Павло Гриб зник 24 серпня 2017 року в Білорусі. Хлопець поїхав до міста Гомель на зустріч з дівчиною, з якою познайомився в соціальних мережах. Пізніше стало відомо, що він перебуває у слідчому ізоляторі російського міста Краснодар. У нього почалися проблеми зі здоров’ям, однак українських лікарів до нього не допустили.

Тривалий час було невідомо, у чому саме підозрюють Павла, але згодом повідомили, що Гриб з дівчиною нібито обговорювали підрив школи. Проти 19-річного Павла Гриба фабрикують справу за надуманим звинуваченням у підготовці теракту. 

23 липня 2018 року відбулося перше судове засідання у справі Гриба. Прокурору повернули обвинувальний акт на доопрацювання. 7 листопада суд подовжив на 6 місяців арешт Павла Гриба — до 24 квітня 2019 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції