Батько Ландика розповів, як Могильов просив ампутувати ноги його сину

Дата публікації
Перегляди
3993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Батько Ландика розповів, як Могильов просив ампутувати ноги його сину

Роман Ландик

За словами Володимира Ландика, Могильов дзвонив російському главі МВС і просив, щоб Романа посадили у камеру для туберкульозників.

У Романа Ландика через умови утримання значно погіршилось здоров'я. Про це заявив його батько, народний депутат від Партії Регіонів Володимир Ландик.

"Здоров'я дуже погане. Сім швів у нього на голові й ніхто не викликає лікаря. Ставлення таке, ніби вбив людей 800", - сказав він.

Нардеп заявляє, що глава МВС Анатолій Могильов дзвонив російському колезі, з проханням, аби Ландіка-молодшого затримали ще до того, як той був оголошений у розшук.

"(Могильов) просив, щоб посадили у камеру для туберкульозників. Коли у нього спухли ноги, просив, щоб ампутували й обидві, ніби через помилку. У нього ліва спухла, а щоб обрізали обидві. Про це просив особисто міністр внутрішніх справ", - зазначив батько затриманого.

"Цього не зробили тільки тому що батько втрутився. Виїхав туди, накричав. Тоді його поклали в лікарню. А до того сидів у підвалі з убивцями. І зараз його водять як вбивцю - його одного на прогулянку ведуть шість охоронців", - поскаржився нардеп.

Нагадаємо, за словами начальника Луганського СІЗО Ярослава Мазанова, затриманий Роман Ландик отримує триразове харчування і раз на тиждень відвідує лазню. Після прибуття з Харківського СІЗО він скаржився на бронхіт, але отримав лікування, і зараз його стан здоров'я в нормі.

Зазначимо, Володимир Ландик також вважає, що його син став жертвою п'яної повії.

Читайте також:

Роман Ландик в СІЗО наривається на неприємності

У міліції заявили, що веселий Ландик на вулиці просто "привидівся"

Романа Ландика бачили на вулицях Луганська: веселим і ніби після відпочинку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3993
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація