Батько не віддає матері онкохворого сина, який потребує діагностики за кордоном

Навіть рішення суду не спонукало чоловіка віддати дитину.

Батьки не можуть поділити 8-річного сина. Андреу Кислий жив з мамою в Іспанії, а коли та привезла його в гості в Україну, батько викрав дитину, і мати не бачила сина більше року, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Хлопчику в Іспанії зробили складну онкологічну операцію і через батьковий вчинок він вже пропустив чотири діагностики в Барселоні. Нині війна за дитину між батьками триває у суді.

"Я хочу побачити свою дитину. Я вже в пеклі варюся цілий рік, за що?", - каже матір Ляна Клим.

"Я такий самий батько, як і вона мама, і я маю всі права на дитину", - одповідає батько Андрій Кислий.

Відео8-річний хлопчик пропускає діагностики в онкоцентрі через сварки розлучених батьків

Батьки не можуть поділити 8-річного сина. Андреу Кислий жив з мамою в Іспанії, а коли та привезла його в гості в Україну, батько викрав дитину, мати не бачила сина більше року. Хлопчику в Іспанії зробили складну онкологічну операцію, і через батьковий вчинок він вже пропустив 4 діагностики в Барселоні.

8-річний хлопчик пропускає діагностики в онкоцентрі через сварки розлучених батьків

Колишнє подружжя - українці, але познайомились і побралися в Іспанії. Там у них і народився син Андреу. Коли хлопчику виповнилося 3 роки, у нього діагностували нейробластому легені.

"В перший день як нам  сказали, що дитина онкохвора, мій чоловік зібрався і поїхав в Україну, покинув мене з хворою дитиною", - стверджує жінка.

Потім в Андреу була складна операція, а в батьків важке розлучення. Суд Барселони визнав, що хлопчик має залишитися з мамою.

"Цим судовим рішенням визначено, що місце проживання дитини повина бути Іспанія", - каже адвокат.

Андреу до 7 років жив із мамою в Барселоні, батько навідував їх зрідка. Рік тому Ляна з Андреу приїхали до України на новорічні свята. Бабуся з дідусем з боку батька попростили зоставити онука на день. Після цього мати сина більше не бачила. Місцеперебування хлопчика було втаємничене впродовж 4 місяців. Батько прописаний у Києві, живе за містом,  до школи Андреу возить в інший район і з охоронцем, а свого лікаря хлопчик має аж у Чернігові.

Батько у суді називає різні адреси проживання, однак відомо що Андреу перебуває на вулиці Тараса Шевченка у селі Погреби , однак за цей паркан жодного разу не вдалося потрапити ані матері, ані соціальним службам. Соцпрацівникам батько пропонує письмово попереджати про свої візити.

"Якщо вони хотіли зустрітися з дитиною, зі мною, треба було якийсь лист написати", - каже Андрій.

Батько переконує, що син не хоче спілкуватися з матір’ю і повертатися до Іспанії. Однак не підпускає до нього психологів, які могли зробити свої висновки - чи не тисне психологічно на дитину тато, чи не страждає хлопчик через те, що не бачив мами більше року. Суддя вислуховує всі сторони конфлікту і визнає, що батько діє не законно.

"Визнати незаконним утримання Кислим Андрієм Вікторовичем на території України малолітнього Андреу Кислого", - проголосила суддя.

На цьому війна за дитину мала би закінчитися. Андреу в Іспанії вже пропустив чотири діагностики в онкоцентрі. Наступне обстеження - 22 лютого у Барселоні. Батько міг зглянутися хоча б через тривожний стан здоров’я сина, однак стоїть на своєму.

"Медичний огляд є який був представлений і син не страждає", - запевняє чоловік.

Із рішенням суду і адвокатом мама знову чатує під парканом, за яким уже рік батько переховує сина. Батько не бажає добровільно віддавати сина. Наступний етап - до цього помешкання мають прийти судові виконавці з поліцією і силою забрати Андреу. Війна між батьками, в якій найбільше потерпає дитина, заходить на нове коло.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич 

Залиште свій коментар