Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько не віддає матері онкохворого сина, який потребує діагностики за кордоном

Навіть рішення суду не спонукало чоловіка віддати дитину.

Батьки не можуть поділити 8-річного сина. Андреу Кислий жив з мамою в Іспанії, а коли та привезла його в гості в Україну, батько викрав дитину, і мати не бачила сина більше року, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Хлопчику в Іспанії зробили складну онкологічну операцію і через батьковий вчинок він вже пропустив чотири діагностики в Барселоні. Нині війна за дитину між батьками триває у суді.

"Я хочу побачити свою дитину. Я вже в пеклі варюся цілий рік, за що?", - каже матір Ляна Клим.

"Я такий самий батько, як і вона мама, і я маю всі права на дитину", - одповідає батько Андрій Кислий.

Відео8-річний хлопчик пропускає діагностики в онкоцентрі через сварки розлучених батьків

Батьки не можуть поділити 8-річного сина. Андреу Кислий жив з мамою в Іспанії, а коли та привезла його в гості в Україну, батько викрав дитину, мати не бачила сина більше року. Хлопчику в Іспанії зробили складну онкологічну операцію, і через батьковий вчинок він вже пропустив 4 діагностики в Барселоні.

8-річний хлопчик пропускає діагностики в онкоцентрі через сварки розлучених батьків

Колишнє подружжя - українці, але познайомились і побралися в Іспанії. Там у них і народився син Андреу. Коли хлопчику виповнилося 3 роки, у нього діагностували нейробластому легені.

"В перший день як нам  сказали, що дитина онкохвора, мій чоловік зібрався і поїхав в Україну, покинув мене з хворою дитиною", - стверджує жінка.

Потім в Андреу була складна операція, а в батьків важке розлучення. Суд Барселони визнав, що хлопчик має залишитися з мамою.

"Цим судовим рішенням визначено, що місце проживання дитини повина бути Іспанія", - каже адвокат.

Андреу до 7 років жив із мамою в Барселоні, батько навідував їх зрідка. Рік тому Ляна з Андреу приїхали до України на новорічні свята. Бабуся з дідусем з боку батька попростили зоставити онука на день. Після цього мати сина більше не бачила. Місцеперебування хлопчика було втаємничене впродовж 4 місяців. Батько прописаний у Києві, живе за містом,  до школи Андреу возить в інший район і з охоронцем, а свого лікаря хлопчик має аж у Чернігові.

Батько у суді називає різні адреси проживання, однак відомо що Андреу перебуває на вулиці Тараса Шевченка у селі Погреби , однак за цей паркан жодного разу не вдалося потрапити ані матері, ані соціальним службам. Соцпрацівникам батько пропонує письмово попереджати про свої візити.

"Якщо вони хотіли зустрітися з дитиною, зі мною, треба було якийсь лист написати", - каже Андрій.

Батько переконує, що син не хоче спілкуватися з матір’ю і повертатися до Іспанії. Однак не підпускає до нього психологів, які могли зробити свої висновки - чи не тисне психологічно на дитину тато, чи не страждає хлопчик через те, що не бачив мами більше року. Суддя вислуховує всі сторони конфлікту і визнає, що батько діє не законно.

"Визнати незаконним утримання Кислим Андрієм Вікторовичем на території України малолітнього Андреу Кислого", - проголосила суддя.

На цьому війна за дитину мала би закінчитися. Андреу в Іспанії вже пропустив чотири діагностики в онкоцентрі. Наступне обстеження - 22 лютого у Барселоні. Батько міг зглянутися хоча б через тривожний стан здоров’я сина, однак стоїть на своєму.

"Медичний огляд є який був представлений і син не страждає", - запевняє чоловік.

Із рішенням суду і адвокатом мама знову чатує під парканом, за яким уже рік батько переховує сина. Батько не бажає добровільно віддавати сина. Наступний етап - до цього помешкання мають прийти судові виконавці з поліцією і силою забрати Андреу. Війна між батьками, в якій найбільше потерпає дитина, заходить на нове коло.

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич 

Залиште свій коментар

Вибір редакції