Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько падчерки Януковича: "Чекаю, коли Маша подорослішає та вийде з-під впливу матері"

Єгор Полежай давно не отримував вісточки від дитини.

Колишній чоловік Любові Полежай, яка втекла до Ростова-на-Дону разом з Януковичем та донькою, вже давно не отримував від своєї дитини жодної вісточки. Про це він розповів телефоном ТСН.

Єгор Полежай каже, що донька Маша перестала його вітати навіть з днем народження, а всі її сторінки у соцмережі, відомі батькові, - нині заблоковані. Не вдається зв'язатись і з родичами Любові – вони здебільшого мешкають на окупованих територіях, а сам Єгор – у Костянтинівці. Втім, звертатись до правоохоронних органів Єгор свідомо не хоче, аби не травмувати дитину, якій ще немає й 16 років.

"Я розумію, що коли вона виросте, ми обов'язково зустрінемось. Мені просто хочеться, щоб в неї не зникло бажання зі мною зустрічатись, і я боюсь, що якісь мої дії, якщо я буду підключати розшуки та суди, які навряд чи щось зможуть зробити, можуть її відвернути. Від цього ніхто не виграє, а дитину це налаштує проти мене", - вважає Єгор.

Чоловік вважає, що колишня дружина обмежує спілкування доньки через міркування безпеки, тому лише чекає на те, що ситуація зміниться. А сам тим часом не змінює телефонів, електронних адрес та тримає сторінки у соцмережі, які відомі його доньці, аби вона могла з ним зв'язатись.

"Війна рано чи пізно скінчиться, вона (Маша) подорослішає та вийде колись з-під сфери впливу матері. Та, я думаю, захоче зі мною зустрітись, сестру молодшу побачити. Я дуже люблю Машу та дуже хочу з нею зустрітись", - каже чоловік.

Маша Полежай
Сторінка Маші у Facebook не оновлювалась з 2013 року

ВідеоГенпрокурор Луценко дав ексклюзивне інтерв'ю ТСН щодо справи Януковича

Залиште свій коментар

Вибір редакції