Батько постраждалого в Ніцці українця не може без сліз говорити про сина

Дата публікації
Батько постраждалого в Ніцці українця не може без сліз говорити про сина

Reuters

Рідні ледве не збожеволіли, коли чекали голосу хлопця в телефонній слухавці.

Серед жертв теракту у Франції є двоє поранених та один загиблий українець. 23-річний студент з Вінниччини Влад Костюк наразі вчиться в США і вчора ввечері вийшов на прогулянку на набережну, куди виїхала вантажівка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Напередодні трагедії він приїхав до Ніцци на конференцію Європейської Академії Інновацій. О 4:00 ранку Костюк лишив допис у соцмережах з фотографією поранених ніг. "Скажу тільки одну річ: я живий, на відміну від людей, що йшли зі мною. Тільки що вивезли з операційної", - пояснив він.

В коментарі ТСН вінничанин розповів, що він їхав у швидкій з невідомою йому дівчиною з України, яка розповідала про подругу, що сильно постраждала, але про їх подальшу долю йому нічого невідомо. Про свій стан говорить небагато. "Я окей, просто пошкоджені м'язи, і була одна глибока рана. І струс мізку. Буду окей через декілька днів", - розповів Влад.

Під час теракту в Ніцці загинув один українець

Під час теракту в Ніцці загинув один українець

Минулого тижня його чекали на Батьківщині на ювілеї тата, але він приїхати не зміг. Батьки розповідають – тепер чекають на сина для святкування його другого дня народження. "Уже, слава Богу, вийшли на зв'язок. Чули його голос", - зі сльозами каже батько постраждалого Олександр Костюк.

В МЗС кажуть, що консули і надалі перевіряють інформацію щодо наявності чи відсутності наших громадян серед постраждалих. Загинув хлопець, ім'я якого наразі не називають. "Це молодий хлопець, 1994 року народження. Ми не можемо сказати персональні дані без згоди родичів", - кажуть представники дипломатичного відомства.

Речниця міністерства закордонних справ радить звертатись на гарячі лінії посольства України у Франції та МЗС. І утриматися від відвідування Франції. "Ми дуже радимо нашим громадянам звертатися на наші гарячі лінії, якщо вони знають, що їхні друзі, знайомі, рідні потенційно могли бути вчора в Ніцці", - наголосила Мар'яна Беца.

Кореспондент ТСН Валерія Ковалінська


Наступна публікація