Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько студента, який потонув у басейні у Львові, нікого не звинувачує у смерті дитини

Назара поховають сьогодні, організацію похорону взяв на себе університет.

У Львові на парі з фізкультури потонув 16-річний студент. Під час трагедії в 25-метровому басейні було людно. За студентами наглядало двоє викладачів, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Назара на дні басейну побачив один із першокурсників фізичного факультету. Студенти та два викладачі кинулися на допомогу.

"Ми його весь час над водою тримали, тобто ми його не опускали під воду, принаймні голову. Я не знаю, чи він був живий", - розповідає однокурсник загиблого Петро Сапріянчук.

ВідеоУ Львові в університетському басейні втопився студент

Разом із медсестрою почали проводити реанімаційні заходи, але марно. Лікарі швидкої, які приїхали на виклик, констатували смерть. В університетському спорткомплексі кажуть, що Назар уперше прийшов на заняття з плавання. Був на першій доріжці, де є бортики, щоби триматися. Ані борсання, ані криків ніхто не чув і не бачив.

"Викладач запитала його, чи вміє він відповідно плавати, він сказав, що вміє плавати, але не технічно, і відповідно він отримав завдання для такого середнього рівня вміння плавати", - каже завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ЛНУ ім. Івана Франка Романа Сіренко.

Тепер в університеті Франка проводять службову перевірку.

"Я особисто відчуваю відповідальність. Не можу пояснити, не можу зрозуміти, яким чином, чому це трапилося", - коментує проректор ЛНУ ім. Івана Франка Мар'ян Лозинський.

Добре плавати не вмів, але дуже хотів навчитися, розповідає про свого сина батько Назара. Чоловік не шукає винних, а намагається зрозуміти, як таке могло статися.

"В мене нема ніяких підозр, якщо це сталося, значить це було можливо статися. Там тренер, нещасна та жінка, не знаю, як вона буде жити після цього. Нам треба змінити систему, я нікого не звинувачую", - каже батько загиблого Владислав Панченко.

Винних шукає поліція. Там відкрили кримінальне провадження за фактом службової недбалості, яка призвела до тяжких наслідків. Правоохоронці кажуть, на тілі хлопця ушкоджень не було. Попередня причина смерті -  утоплення. Під водою Назар перебував близько двох хвилин. Поховають студента сьогодні. Організацію похорону взяв на себе університет.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Вибір редакції